آخرین وضعیت پروازهای داخلی در فرودگاه مهرآباد | اتاق خبر
کد خبر: 387250
تاریخ انتشار: 5 بهمن 1395 - 18:11
پس از بارش‌های شب گذشته و صبح امروز
وضعیت پروازهای فرودگاه مهرآباد نشان از آن دارد که با وجود بازگشت بسیاری از پروازها به حالت عادی، هنوز برخی از برنامه‌های پروازی به طور خاص در جنوب و جنوب غرب کشور با تاخیر انجام می‌گیرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، طبق اعلام فرودگاه مهرآباد با توجه به رسیدن فضای دید خلبانان به بیش از ۱۵۰۰ متر در باند این فرودگاه امکان برقراری تمام پروازهای برنامهای به وجود آمده و هواپیماها برای نشست و برخاست در این فرودگاه مشکلی ندارند.

با وجود آمادگی فرودگاه مهرآباد به نظر میرسد هنوز برخی از پروازهای ورودی که به طور خاص از مناطق جنوبی و جنوب غربی کشور انجام گرفته است، هنوز با تاخیر وارد تهران خواهند شد.

طبق اطلاعرسانی صورت گرفته از سوی فرودگاه مهرآباد، پروازهایی که از شهرهای بوشهر، اهواز، ماهشهر و آبادان بلند شدهاند و به مقصد تهران حرکت کردهاند، با تاخیر در فرودگاه مهرآباد به زمین خواهند نشست. البته با توجه به اینکه در برنامههای ارائه شده از پروازها در طول ساعات آینده حتی از مناطق جنوبی کشور نیز هواپیماها طبق زمانبندی بلند خواهند شد نشان میدهد شرایط جوی در این مناطق نیز بهبود یافته و امکان پرواز به وجود میآید.

با وجود آنکه مهرآباد اعلام کرده در حال حاضر مشکلی برای پرواز وجود ندارد، اما طبق اعلام شرکت فرودگاهها در تمامی ایام خاص جوی مسافران باید پیش از اعزام به سمت فرودگاه اطلاعات مربوط به فرودگاه مبدا و مقصد خود را دریافت کنند.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید