بیرانوند: منصوریان را می‌شناسم تیمش راه بیفتد سخت باج می‌دهد | اتاق خبر
کد خبر: 387722
تاریخ انتشار: 13 بهمن 1395 - 13:17
هر کس جای پلی یانسکی بود مجبور به خداحافظی می‌شد
علیرضا بیرانوند که در دور برگشت لیگ برتر هنوز گلی نخورده و عملکرد قابل قبولی داشته در حاشیه تمرین دیروز با خبرنگاران مصاحبه کرد که مهم‌ترین حرف‌هایش را می‌خوانید:
به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایران ورزشی، بازی‌های بدون گل خورده: مربی من زحمات زیادی می‌کشد و 2 ماه مصدوم بودم. همه رسانه‌ها من را سوژه کرده بودند. آنها می‌گفتند بیرانوند به فکر خودش نیست که با دست گچ گرفته تمرین می‌کند یا حرف‌های دیگری می‌زدند اما من خیلی چیزها می‌دانستم و تمرین می‌کردم. در این 2 ماه زیر نظر ایگور تمرین کردم و ما در تمرین گلر داشتیم که با 2 دست شیرجه می‌زد اما من با یک دست این کار را انجام می‌دادم. خوشحالم که در نهایت خوب برگشتم و امیدوارم با ادامه روند موفقیت‌آمیزمان به قهرمانی برسیم.

تراکتورسازی مهم‌تر است یا استقلال: اصلا به بازی با استقلال فکر نمی‌کنیم و برای‌مان بازی با تراکتورسازی خیلی مهم است. بعد از بازی با صبا 2 روز استراحت کردیم و امروز اولین جلسه تمرینی را انجام دادیم. به نظرم بازی با تراکتور از بازی با استقلال حساس‌تر است و حتی می‌تواند 9 امتیاز داشته باشد. به نظرم در این بازی هر تیمی برنده شود می‌تواند به قهرمانی لیگ نزدیک شود و به همین خاطر است که می‌گویم این بازی 9 امتیاز دارد.
عملکرد فوق‌العاده خط دفاع: از تک تک بازیکنان خط دفاعی تشکر می‌کنم و واقعا خوشحالم که در کنار آنها بازی می‌کنم. اتفاقا در بازی با صبا الکسی پلی یانسکی عالی کار کرد و نشان داد که مدافع خوبی است. به برانکو هم تبریک می‌گویم که از این بازیکن استفاده کرد و به نظرم پلی یانسکی با وجود فشارهایی که روی او بود خوب کار کرد و شاید هر بازیکن دیگری این همه فشار رسانه‌ها را تحمل می‌کرد مجبور به خداحافظی می‌شد.
شانس رسیدن به قهرمانی: به نظرم تیم‌هایی که تا پنجم جدول حضور دارند رقبای پرسپولیس برای قهرمانی هستند. هنوز چیزی تمام نشده است. 8 بازی مانده و ما باید حواس‌مان به همه بازی‌ها باشد. درست است که 13 امتیاز با استقلال فاصله داریم ولی آنها رقیب ما هستند و جان گرفته‌اند. من با علی منصوریان 5 سال کار کردم و او هر روز با تیمش کار می‌کند و اگر این تیم راه بیفتد سخت به تیم‌های دیگر باج می‌دهد. منصوریان می‌خواهد شخصیت استقلال را بالا ببرد و من در تیم امید و نفت تهران تجربه کار کردن با او را دارم و می‌دانم دوست دارد تیم‌هایش رو به جلو بازی کنند.
تراکتوری‌ها گفته‌اند داوری‌ها به سود پرسپولیس است: فکر نمی‌کنم اینگونه باشد.من هم دوست ندارم وارد این مسائل شوم. در باشگاه داریم افرادی را که به اینگونه مسائل جواب دهند.
مراسم عروسی امیری: وقتی به مراسم عروسی امیری رفتم آنقدر شلوغ بود که احساس می‌کردم به مراسم سخنرانی برای انتخابات رفته‌ام. وقتی وارد شدم سر از آشپزخانه در آوردم. مردم نشان دادند چقدر لطف دارند. این دو روز برای امیری نعمت بود.او هر وقت می‌خواست مراسم بگیرد یا با اردوی تیم ملی یا با مسابقات باشگاهی روبه‌رو می‌شد. مراسم امیری یکی از بهترین خاطرات بود.
دو اخطاره بودن و امکان از دست دادن شهرآورد: کارت دومی که در فصل جاری گرفتم در دیدار مقابل سایپا بود. در آن مسابقه در صحنه‌ای چند بازیکن روی زمین افتاده بودند و داور به من گفت تو کاری به آنها نداشته باش و سپس کارت زرد داد. همه گفتند کارتی که به من داده شد اشتباه بود.
با تمام این تفاسیر ممکن است در بازی با تراکتورسازی در صحنه‌ای با حریف تک به تک شوم و برای گل نخوردن مجبور شوم خطا کنم و کارت بگیرم. این تفکر را ندارم که هر طور شده کارت نگیرم تا در شهرآورد باشم. اکنون مهم‌ترین مساله برای ما دیدار با تراکتورسازی است و می‌خواهیم امتیازات این مسابقه را از دست ندهیم. امیدوارم اتفاقی بیفتد که تا آخر فصل کارت زرد نگیرم و بتوانم برای تیم بازی کنم.
تکلیف مطالبات از نفت: فقط من نیستم از این باشگاه طلبکارم بلکه 4، 5 بازیکن دیگر هم هستند که حدود 4 میلیارد از این باشگاه طلب دارند. شنیدم یک عده از بازیکنان نفت به باشگاه تا پول‌هایشان را بگیرند. من دیگر کاری به باشگاه نفت ندارم و منتظر تصمیم بهاروند هستم. اتفاقا از کمیته انضباطی و شخص آقای حسن‌زاده حکم دارم و آنها باید به ما جوابگو باشند. به نظرم مطالبات ما باید از محل درآمدهای نفت در سازمان لیگ پرداخت شود.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید