ترامپ پرونده‌ای علیه باراک اوباما ارائه می‌کند | اتاق خبر
کد خبر: 393571
تاریخ انتشار: 29 اردیبهشت 1396 - 21:27
رئیس جمهوری آمریکا در حال بررسی گزینه تحقیق علیه برنامه تبادل اطلاعاتی رئیس جمهوری سابق درباره حملات سایبری است تا انتقادها از افشای اسناد مهم اطلاعاتی با مقام‌های روسی را منحرف کند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، روز دوشنبه روزنامه واشنگتن پست گزارش داد دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا اسناد مهم اطلاعاتی را به سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه و سفیر روسیه در آمریکا درجریان دیدار آنها در کاخ سفید افشا کرده و ترامپ هم در واکنش به این مطلب منتشر شده اعلام کرد که این کار را انجام داده و حق خودش می‌داند که به تبادل اطلاعات برای مقابله با تروریسم بپردازد.

واشنگتن در حال حاضر در حال بررسی گزینه‌ای برای تحقیق علیه برنامه تبادل اطلاعاتی باراک اوباما، رئیس جمهوری سابق آمریکا درباره حملات سایبری است که به نظر تلاش برای منحرف کردن اذهان مردم درباره افشای اطلاعات مهم ترامپ با مقام‌های روسی است.

برنامه تبادل شاخص‌های اتوماتیک وزارت امنیت کشور آمریکا در سال ۲۰۱۵ ایجاد شد و در سال ۲۰۱۶ به اجرا درآمد زمانیکه باراک اوباما هنوز در راس قدرت در آمریکا قرار داشت.

براساس این برنامه، میان دولت‌ها و کمپانی‌ها تبادل سایبری به ویژه در زمینه تهدیدهای سایبری و حملات احتمالی فضای مجازی صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید