Performancing Metrics

عملکرد مناسب سایپا در بازارهای صادراتی | اتاق خبر
کد خبر: 408808
تاریخ انتشار: 17 فروردین 1397 - 16:00
سر کنسول ایران در ترکیه مطرح کرد:
سرکنسول ایران در ترکیه در بازدید از غرفه قطعه سازان گروه خودروسازی سایپا در نمایشگاه اتومکانیکای استانبول گفت: سایپا در بخش برون مزری و بازارهای صادراتی عملکرد مناسبی داشته است.
 
به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر؛ بختیار اسدزاده در این بازدید گفت: اینکه در ایران مزیت های تولید صادراتی قطعات خودرو وجود دارد فرصت مناسبی است که باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

وی با اشاره به صادرات قطعات تولید ایران به بازارهای خارجی ادامه داد: صادرات قطعه از ایران همانند محصولات ایران رادیاتور و فنر سازی زر نشان می دهد اگر به خوبی به مقوله صادرات توجه شود ظرفیت موجود در کشور می تواند امکان حضور در بازارهای بین المللی را فراهم کند.

اسدزاده توجه و حمایت دولت ترکیه از صنعت قطعه سازی را نمونه خوبی در حمایت از این صنعت عنوان کرد و گفت: راهکار اصلی برای ارتقای جایگاه ایران در این حوزه، توانمندسازی و حمایت از تولید قطعاتی است که مزیت صادراتی دارند تا با ورود به شبکه تامین زنجیره جهانی خودروسازان ضمن کسب دانش و فناوری، سود این بازار نیز نصیب تولیدکنندگان داخلی شود.

نمایشگاه اتومکانیکای استانبول باحضور شرکت های مختلف تولیدی و بازرگانی فعال در زمینه قطعات خودرو از ۴۶ کشور جهان امروز آغاز به کار کرده و گروه خودروسازی سایپا باحضور شرکت های سازه گستر، فنرسازی زر، رینگ سایپا، سایپاشیشه و رادیاتور ایران، دستاوردهای خود را به نمایش گذاشته است.

نمایشگاه اتومکانیکای استانبول تا ۱۹ فروردین ماه امسال، پذیرای علاقه مندان از سراسر جهان خواهد بود.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید