Performancing Metrics

افت اندک سهام آسیایی | اتاق خبر
کد خبر: 424402
تاریخ انتشار: 28 اسفند 1397 - 14:50
در معاملات امروز رقم خورد
در انتظار اجلاس فدرال‌رزرو، سهام آسیایی تغییرات چندانی نکرد اما نزدیک به رکوردهای ۶ ماهه خود باقی ماند، درحالی که نگرانی‌هایِ جدید برگزیت، پوند را پایین آورد.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، روز سه‌شنبه، در انتظار اجلاس فدرال‌رزرو، سهام آسیایی تغییرات چندانی نکرد اما با پیش‌بینی اینکه در این اجلاس نرخ بهره بالا نمی‌رود، سهام نزدیک به رکوردهای ۶ ماهه خود باقی ماندند، درحالی که نگرانی‌هایِ جدید برگزیت، پوند را پایین آورد.

گسترده‌ترین شاخص سهام آسیا اقیانوسیه ام‌اس‌سی‌آی در خارج از ژاپن بدون تغییر ماند و همچنان اندکی پایین‌تر از رکورد ۲۱ سپتامبر تا کنون خود که در همین جلسه به آن رسیده بود، باقی ماند.

نیکی ژاپن تنها ۰.۰۸ درصد افت کرد و کوسپی کره‌جنوبی و ای‌اس‌اکس استرالیا هر کدام ۰.۰۹ درصد پایین آمدند.

سهام چین هم تغییرات اندکی را تجربه کردند و شاخص شانگهای ۰.۱۲ درصد افت کرد در حالی که شاخص هانگ‌سنگ هنگ‌کنگ تنها ۰.۰۸ درصد پایین آمد.

اما تا به اینجای کار، در ساعات آسیایی، شاخص‌های اِی‌مینی سهام آمریکا رشد کرده‌اند؛ ای‌مینی داوجونز ۰.۲۵ درصد و ای‌مینی اس‌اندپی ۰.۳۷ درصد بالا آمده‌اند.

درحالی‌که به نظر می‌رسد رشد اقتصادی جهان در حال کند شدن است، تمرکز سرمایه‌گذاران بر جلسه فدرال‌رزرو قرار دارد. این جلسه دو روزه، در ادامه امروز آغاز خواهد شد و سرنخ‌هایی در مورد آینده نرخ بهره آمریکا ارائه خواهد کرد.

در بازار ارز، پس از این‌که سومین تلاش نخست‌وزیر ترسا می، برای به تصویب رساندن توافق خروج از اتحادیه اروپا، در پارلمان انگلستان با تردیدهای فراوانی از سوی نمایندگان روبرو شد، نرخ پوند سقوط کرد، اما امروز توانست دوباره رو به رشد قرار بگیرد و نرخ تبادل خود را به ۱.۳۱۸۳ دلار برساند.

شاخص دلار در برابر سبد ارزهای مهم جهان بدون تغییر و در ۹۶.۴۷۵ واحد، نزدیک به پایین‌ترین رکورد ۲ هفته‌ای خود، باقی ماند.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید