Performancing Metrics

تایید صلاحیت ۷ هزار متقاضی طرح اقدام ملی مسکن | اتاق خبر
کد خبر: 439556
تاریخ انتشار: 20 اسفند 1398 - 21:55
معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد:
معاون وزیر راه و شهرسازی، بر ضرورت آغاز عملیات اجرایی طرح‌های اقدام ملی تولید و عرضه مسکن در شهرهای جدید تا اردیبهشت ۹۹ تاکید کرد.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، حبیب اله طاهرخانی، معاون وزیر راه و شهرسازی، بر انجام فراخوان طرحها، تعیین قیمت ها، دریافت پروانه و مجوزهای لازم و انتخاب پیمانکار، همزمان با ساماندهی متقاضیان ثبت نام شده تاکید کرد و گفت: شرکت‌های عمران شهرهای جدید باید تا اردیبهشت خود را آماده آغاز عملیات اجرایی طرح‌های اقدام ملی مسکن کنند.

در ادامه این جلسه، مدیران عامل شهرهای جدید به ارائه گزارشی از مرحله نخست طرح اقدام ملی مسکن واقدامات انجام شده پرداختند.

بر اساس گزارش‌های ارائه شده در شهر جدید امیرکبیر در استان مرکزی، از مجموع، هزار و ۲۵۰ متقاضی، صلاحیت ۵۲۳ نفر تایید شده است که این تعداد ۴۱.۸ درصد مجموع متقاضیان طرح اقدام ملی را در این شهر جدیددر بر می‌گیرند.

همچنین در شهر جدید سهند در آذربایجان شرقی، از میان ۶ هزار ثبت نام کننده، صلاحیت سه هزار ۴۱۰ نفر تایید شده است. سهم متقاضیان تایید صلاحیت شده در این شهر جدید ۵۶.۸ درصدی از مجموع ثبت نام کنندگان این طرح است.

در شهر جدید صدرا در استان فارس نیز در مجموع سه هزار و ۱۶۰ متقاضی از مجموع ۶ هزار ثبت نام کننده واجد شرایط تشخیص داده شده اند که این تعداد برابر با ۵۲.۷ درصد مجموع متقاضیان می‌شوند

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید