Performancing Metrics

چرا دیگر سفر با تور لحظه آخری کیش مقرون به صرفه نیست؟ | اتاق خبر
کد خبر: 459056
تاریخ انتشار: 13 آذر 1402 - 15:03
تلاش برای رزرو تور لحظه آخری کیش مانند آب در هاون کوبیدن است. چرا که تور لحظه آخری از نظر قیمت تفاوتی با تور عادی ندارد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از تسنیم :اصولا به علت پر نشدن صندلی‌های هواپیما در لحظات نزدیک پرواز، ایرلاین هواپیمایی یا چارتر کننده پروازهای کیش جهت جلوگیری از ضرر‌های مالی، قیمت بلیط هواپیما را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. تورهای کیش که با چنین پرواز‌هایی برگزار شود، تور لحظه آخری نامیده می‌شوند. اما به علت افزایش مسافران جزیره کیش صندلی‌های هواپیما در لحظات نزدیک به پرواز کامل پر می‌شود و دیگر نمی‌توان تورهای لحظه آخری کیش را رزرو کرد. به همین علت به جای تور لحظه آخری باید به دنبال آفر تور کیش باشید.

تفاوت سفر با تور آف خورده کیش و سفر لحظه آخری

آژانس‌های مسافرتی با کاهش تعداد مسافرهای کیش،  تخفیفی را بر روی قیمت تور کیش اعمال می‌کنند. به عنوان مثال به علت تعطیلی روز سه‌شنبه 11 مهر 1402 تعداد مسافران جزیره کیش در روز‌های چهارشنبه و پنج‌شنبه زیاد می‌شود. پس از آن در روز جمعه و شنبه، اغلب این مسافران از سفر برمی‌گردند و به همین دلیل تقاضا برای تور در روز‌های جمعه و شنبه کم می‌شود. در نتیجه در روز‌های جمعه و شنبه می‌توان از تخفیف تور کیش بهره‌مند شد. اغلب تورهای آفر خورده در روز‌های پس از تعطیلات و روز‌های اول هفته و وسط هفته قابل رزرو هستند.

بررسی سود سفر با تور آف خورده کیش

پکیج تور‌های آفر خورده در واقع با پرواز‌های ارزان و هتل‌های اقتصادی رزرو می‌شود. منظور از پرواز ارزان، پرواز با ایرلاین‌های هواپیمایی وارش یا کاسپین یا پرواز در ساعت‌ها و روز‌های کم تردد است. همچنین به هتل‌های 2 و 3 و 4 ستاره ارزان قیمت، هتل‌های اقتصادی می‌گوییم. به همین دلیل تور آف خورده کیش حدود 15 الی 20 درصد نسبت به تور‌های معمولی قیمت کمتری دارد. البته در مقایسه با  تور لحظه اخری کیش  (که در گذشته برگزار می‌شدند) باید بگوییم که پکیج‌های آف خورده، تخفیف کمتری دارند.

آیا تورهای آف خورده کیش برای شما مناسب هستند؟

پکیج‌های تخفیف‌دار در روز‌های جمعه، شنبه و روز‌های غیر تعطیل برگزار می‌شوند. به همین علت کسانی که برای سفر به کیش، محدودیت زمانی دارند، بهتر است به فکر سفر با تور آف خورده کیش نباشند. اما در صورتی که محدودیت زمانی برای سفر ندارید می‌توانید به راحتی از تور آف خورده کیش استفاده کنید. همچنین افرادی که برای امور شغلی، تحصیلی، اداری یا تجاری به کیش می‌روند برای تجربه سفری ارزان، می‌توانند به دنبال رزرو تور‌های آف خورده باشند.  

مقایسه سفر با تور‌ آف خورده کیش و تور عادی

در سفر با تور‌های آف خورده محدودیت‌هایی در انتخاب پرواز، هتل، زمان و تعداد روز‌های سفرتان خواهید داشت که در سفر با تور‌های معمولی چنین محدودیت‌هایی وجود ندارد. از طرفی سفر با پکیج‌های آف خورده مزایایی دارد که تاثیرات مثبتی روی کاهش هزینه‌های سفرتان خواهد داشت.

محدودیت پرواز‌های تور آف خورده کیش

در سفر با تور‌های معمولی با پرواز دلخواه‌تان به کیش می‌روید. به عنوان مثال می‌توانید از میان ایرلاین‌های موجود، ایرلاینی که هواپیما‌های با کیفیت‌تری دارد، مانند ایرلاین ماهان را برای سفرتان انتخاب کنید. یا اینکه در ساعت و روز دلخواه‌تان به سفر بروید. اما در سفر با تور‌های آف خورده، برای انتخاب نوع ایرلاین دست‌تان بسته خواهد بود. همچنین پرواز شما در ساعتی انجام می‌شود که تردد مسافران کاهش می‌یابد. از طرف دیگر باید در تاریخ‌هایی که تور آف خورده کیش برگزار می‌شود به کیش بروید و شاید این تاریخ‌ها مطابق با زمان‌بندی شما برای سفر نباشد.

کم بودن تنوع هتل‌ها در تور کیش آف خورده

اگر روی ویژگی‌های محل اقامت‌تان در کیش حساسیت دارید بهتر است با تور‌های عادی سفر کنید. چرا که در تور‌های عادی می‌توانید در هتل‌هایی با تعداد ستاره یا موقعیت مورد نظرتان اقامت داشته باشید. در حالی که در سفر با تور‌ اف خورده باید در هتلی اقامت داشته باشید که تعداد ستاره‌های پایین دارد. معمولا پکیج‌های ارزان و تخفیف خورده با هتل‌های 3 ستاره برگزار میشود. همچنین در سفر با این پکیج‌ها، روی موقعیت هتل یا منظره اتاق‌تان کنترلی نخواهید داشت. هر چند تور‌های آف خورده با هتل‌های 3 ستاره بی کیفیت برگزار نمی‌شوند. بلکه از هتل‌های با کیفیت و قیمت مناسب در این پکیج‌ها استفاده می‌شود.

محدودیت زمان سفر با تخفیف تور کیش

برای سفر با تور‌های آف خورده باید انتخاب زمان سفرتان را به دست فروشنده بسپارید. همچنین از نظر مدت زمان اقامت شما در سفر با پکیج‌های تخفیف‌دار کیش محدودیت‌هایی وجود دارد. به عنوان مثال در فصل پاییز و زمستان، تورهای آف خورده حداقل 2 شب و حداکثر 4 شب اقامت در کیش را به شما ارائه می‌دهند. در حالی که پکیج‌های آف خورده تابستانی کیش، مدت اقامت 7 روز را برای شما فراهم کنند.

مزایای مالی سفر با تور آف خورده به کیش

یکی از اصلی‌ترین مزایای سفر با تور آف خورده، ذخیره بودجه سفرتان برای تفریح‌ و گردش‌ در جزیره کیش است. گفتیم که در آفر تور کیش به ازای هر نفر حدود 20٪ تخفیف به قیمت تور تعلق می‌گیرد. در نتیجه برای یک گروه 5 نفره، سفر یک نفر مجانی تمام می‌شود. همچنین مزیت دیگر تور آف خورده این است که زمان کافی برای آماده شدن جهت سفر را خواهید داشت. در حالی که در سفر با تور‌های لحظه آخری شما جهت بستن چمدان و آماده شدن برای سفر حداکثر 2 ساعت زمان دارید.

نحوه اطلاع از آفر تور کیش

اولین راه برای اطلاع از آفر تور کیش بررسی ‌وب‌سایت‌ آژانس‌های گردشگری است. به عنوان مثال در وب‌سایت آژانس گردشگری نهال گشت به آدرس nahalgasht.com پکیج‌های آف خورده یا تور ارزان قیمت کیش  صفحه مخصوص به خود را دارند که در هر زمان جزئیات قیمت و اطلاعات مربوط به پکیج‌ها در این صفحات نمایش داده می‌شود. یک راه دیگر برای اطلاع از این تخفیف‌ها، تماس تلفنی با فروشندگان تور است. برای اطلاع از تخفیف‌های تور کیش نهال گشت می‌توانید با شماره 1830-026 تماس بگیرید.

"این مطلب تبلیغاتی است"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید