ابراهیم جمیلی:می خواهیم اتاقی نو ،پاسخگو و اثرگذار بسازیم | اتاق خبر
کد خبر: 93729
تاریخ انتشار: 15 اسفند 1393 - 22:58
به گزارش خبرنگار اتاق نیوز، گردهمایی بزرگ فعالان اقتصادی با ائتلاف بزرگ با حضور بیش از هزار فعال اقتصادی و نیز اعضای گروه ائتلاف بزرگ از جمله ابراهیم جمیلی،مسعود دا
به گزارش خبرنگار اتاق نیوز، گردهمایی بزرگ فعالان اقتصادی با ائتلاف بزرگ با حضور بیش از هزار فعال اقتصادی و نیز اعضای گروه ائتلاف بزرگ از جمله ابراهیم جمیلی،مسعود دانشمند،علاءمیرمحمد صادقی،محسن خلیلی عراقی،یحیی آل اسحاق ودیگر بزرگان و اعضای ائتلاف بزرگ  در مرکز همایش های برج میلاد برگزارشد.
بر اساس این گزارش ابراهیم جمیلی در این نشست با بیان این که ائتلاف بزرگ با یک هدف بزرگ تشکیل شد؛گفت:ائتلاف بزرگ از بخش خصوصی واقعی و با یک عزم راسخ تشکیل شده و به دنبال اثربخشی در اقتصاد کشور هستیم وی اضافه کرد:ائتلاف بزرگ از بیش از 60 تشکل اقتصادی و نیز افراد صاحب نام در حوزه های مختلف اقتصادی تشکیل شده تا بتوانیم اتاقی پاسخگو بسازیم.باید شکاف بین بدنه اتاق با اعضای آن از بین برود .در واقع می خواهیم اتاق درست کنیم که در زندگی 75 میلیون ایرانی تاثیر گذار باشد. به گزارش اتاق نیوز رئیس ستاد ائتلاف بزرگ افزود:از تمام فعالان اقتصادی دعوت می کنم تا با حضور در پای صندوق های رای و شرکت در انتخابات ،عظمت بخش خصوصی را به سه قوه نشان دهند تا با پشتوانه عظیم بخش خصوصی بتوانیم راه را برای ادامه کار بخش خصوصی هموار کنیم. جمیلی افزود:باید اتاقی بنا نهیم که اساس آن بر پایه برنامه ریزی باشد.باید بدانیم بعد از تحریم ها چه می خواهیم بکنیم.بنا داریم تالار گفتگوی مجازی راه اندازی کنیم تا از این طریق همواره با اعضای اتاق در ارتباط باشیم. وی افزود: نیاز امروز اتاق بازرگانی با نیاز دیروز فرق می کند. بنابراین باید در کارهایمان تغییراتی را اعمال کنیم. به همین دلیل است که ائتلاف بزرگ بیشترین نیروی خود را بر روی تشکل هایی که در اتاق حضور داشتند گذاشته است. به گزارش اتاق نیوز جمیلی همچنین عنوان کرد:ایران با جمعیت 75 میلیون نفری فقط 7 هزار کارت بازرگانی دارد واین برای کشوری با این جمعیت زیبنده نیست. ابراهیم جمیلی اضافه کرد:اتاق بازرگانی متعلق به فرد یا یک گروه خاص نیست. اتاق به کل کشور تعلق دارد و ما باید تلاش کنیم که قانون اتاق را در این دوره چهار ساله تغییر دهیم و نیازهای فکری کشور را در آن ببینیم. تلاش ما این است که به دور از احساساتی که در فضای انتخابات حاکم است، بتوانیم در انتخابات حداکثر کسانی را که می توانند در انتخابات موثر باشند، وارد ائتلاف کنیم یا حتی اینکه افرادی را که کاندیدا نشده اند را به نحوی وارد اتاق کنیم به صورتی که اتاق احساس کند به این افراد نیاز دارد. در هر صورت حرکت ما باید به صورت عضومحوری باشد و باید تلاش کنیم که نیاز اقتصاد کشور و نیز اعضا را در چارچوب منافع ملی تامین کنیم. بنابراین منافع ملی در اولویت برنامه های ائتلاف بزرگ قرار دارند.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید