آل اسحاق:افتخار می کنم که عضو ائتلاف بزرگ هستم | اتاق خبر
کد خبر: 93738
تاریخ انتشار: 15 اسفند 1393 - 12:52
عضو ائتلاف بزرگ با بیان اینکه به عضویت خود در این ائتلاف افتخار می کند ، بیان کرد: اعضای اتاق آینده باید به کار تیمی و نگاه ملی و هدایت و راهبری بخش های مختلف اقتصادی ت
عضو ائتلاف بزرگ با بیان اینکه به عضویت خود در این ائتلاف افتخار می کند ، بیان کرد: اعضای اتاق آینده باید به کار تیمی و نگاه ملی و هدایت و راهبری بخش های مختلف اقتصادی توسط اتاق ها اعتقاد داشته باشند و مجموعه نظام حاکمیتی گارد خود را برای آنها باز کند .
به گزارش اتاق نیوز به نقل از ستاد خبری ائتلاف بزرگ ، یحیی آل اسحاق در "گردهمایی بزرگ فعالان اقتصادی با ائتلاف بزرگ " که درمحل برج میلاد تهران با حضور اعضای ستاد و جمعی از فعالان اقتصادی و بازرگانان کشور برگزار شد، خطاب به فعالان اقتصادی حاضر دراین گردهمایی گفت : وقتی این شور و هیجان شرکت در انتخابات را می بینم از ته دل شاد می شوم . وی با اشاره به شرایطی که در زمان نگاه منفی به اتاق های بازرگانی وجود داشت ،اظهار کرد: عده ای در آن زمان به من می گفتند که تو مشکلت این نیست که انقلابی نیستی بلکه تفکر انقلابی نداری اما با تلاش های صورت گرفته این تفکر که بخش خصوصی پا برجا بماند و آبشخور ملی داشت ، نتیجه داد و حضور امروز فعالان اقتصادی در این گردهمایی یعنی 30 سال هزینه،  فایده داشته و امروز دولتمردان نیز به این نتیجه رسیده اند که بدون حضور بخش خصوصی توان اداره کشور آسان نخواهد بود . عضو ائتلاف بزرگ اظهار کرد: اگر بخش خصوصی واتاق ها در آن سالها مقاومت نمی کردند، مشخص نبود که اقتصاد به چه مسیری حرکت می کرد و بخش خصوصی چه سرنوشتی را در زمان حاضر تجربه می کردند . وی با تاکید براینکه ضریب تاثیرگذاری اتاق آینده باید بیش از شرایط کنونی باشد ،عنوان کرد: بسترها وحمایت از اتاق درحال انجام است و به تایید آقای میرمحمد صادقی یک زمان جبهه ما سیاسی و نظامی و امروز مدیریت اقتصاد کشور است . آل اسحاق خاطرنشان کرد: امروز اقتصاد ایران با دو مشکل اساسی اشتغال و بهبود معیشت مردم مواجه است و اگر همه بخش های خصوصی و دولتی دست به دست هم ندهند،  تغییر راه به جایی نخواهد برد . عضو ائتلاف بزرگ با اشاره به وجود 5 میلیون نیروی جویای کار در کشور، اظهار کرد: با روندی که درحال طی شدن است ایجاد اشتغال جدید قابل حل نیست و به طور قطع تغییرشرایط کنونی به عزم ملی نیاز دارد . وی با تاکید برضرورت توجه به معیشت مردم گفت: مجموع درآمد بسیاری از مردم با هزینه های زندگی مطابقت ندارد و این بخش خصوصی است که باید نه در شعار که در عمل ،در فرآیند اقتصاد و اشتغال آفرینی حضور جدی داشته باشد . آل اسحاق خاطرنشان کرد: اتاق های بازرگانی باید بتوانند دربخش های صنعت ،معدن و کشاورزی و خدمات هدایت گری و راهبری داشته باشند ونگاه افراد در اتاق بازرگانی نه بخشی که ملی باشد . وی ادامه داد:اعضای اتاق آینده باید به کار تیمی اعتقاد داشته و نکته مهم آنکه مجموعه نظام حاکمیتی گارد خود را برای آنها باز کند و بدون هماهنگی تصمیم گیران اقتصادی امکان پیشرفت فراهم نخواهد شد . عضوائتلاف بزرگ با تاکید براینکه به عضویت در این ائتلاف افتخار می کند ،عنوان کرد: معنای هماهنگی تصمیم گیران اقتصادی انتقاد نکردن نیست بلکه طرح موضوعاتی است که منجر به بهبود شرایط اقتصادی کشور شود .            
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید