تاکید سیف بر خویشتنداری مسئولان بانکی | اتاق خبر
کد خبر: 100228
تاریخ انتشار: 19 فروردین 1394 - 15:33
اتاق نیوز: رئیس کل بانک مرکزی در خصوص مصاحبه اخیر عبدالناصر همتی مدیرعامل بانک ملی ایران با یکی از رسانه ها که واکنش معاون نظارتی بانک مرکزی را در برداشت، خواستار خوی...
اتاق نیوز: رئیس کل بانک مرکزی در خصوص مصاحبه اخیر عبدالناصر همتی مدیرعامل بانک ملی ایران با یکی از رسانه ها که واکنش معاون نظارتی بانک مرکزی را در برداشت، خواستار خویشتنداری و تعامل و همکاری هرچه بیشتر مسئولان بانکی شد.
ولی الله سیف اعلام کرد: از آنجا که پیشنهادات مطرح شده القاء کننده تعیین پیش شرط الزام آور برای بانک مرکزی است، معاون نظارتی بانک مرکزی واکنش نشان داده که البته به هیچ وجه منظور مدیرعامل بانک ملی تعیین پیش شرط نبوده اما اصلح آن بود که تحت عنوان پیشنهاداتی در راستای تسهیل تحقق هدف مورد نظر مطرح می شد که مورد استقبال بانک مرکزی طبیعتاً خواهد بود. سیف در ادامه، همتی را از همکاران و مدیران شایسته شبکه بانکی که در زمینه تحقق اهداف سیاست پولی و اعتباری تلاش وافری دارند، ذکر کرد. وی افزود: حمید تهرانفر معاون نظارتی بانک مرکزی نیز در شمار همکاران پرتلاش و مسئول اینجانب در بانک مرکزی هستند، ضمن تشکر از نوع همکاری و احساس مسئولیت این عزیزان انتظار می رود همکاران با تمرکز بر حوزه فعالیت خود در راستای پیشبرد اهداف بانک مرکزی و شبکه بانکی با صمیمیت و همکاری نزدیک جهت تحقق اهداف و حل و فصل موانع پیش رو اقدام کنند.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید