چالش اصلی کشور مسائل اقتصادی است | اتاق خبر
کد خبر: 100518
تاریخ انتشار: 22 فروردین 1394 - 10:59
یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی با اعتقاد بر اینکه در سال همدلی و همزبانی دولت باید پیشروتر باشد، چالش اصلی را اقتصاد دانست و گفت: برجستگی نقصان اقتصادی بر کسی ...
یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی با اعتقاد بر اینکه در سال همدلی و همزبانی دولت باید پیشروتر باشد، چالش اصلی را اقتصاد دانست و گفت: برجستگی نقصان اقتصادی بر کسی پوشیده نیست.
اتاق نیوز - عبدالوحید فیاضی با بیان اینکه وقتی مباحث اقتصادی، فرهنگی و سیاسی مطرح می‌شود از نظر اهمیت جایگاه بالاتری دارد، اظهار کرد: به نظر می‌رسد یکی از چالش‌های اصلی امروز کشور اقتصاد است که به عنوان یک معلول وجود دارد؛ در واقع برجستگی نقصان اقتصادی در کشور بر کسی پوشیده نیست، اما علت اصلی آن کم‌رنگ است. این نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نقص فرهنگی و عدم چابکی در حوزه‌های فرهنگی را می‌توانیم یکی از دلایل اصلی این مساله بدانیم، گفت: یک دلیل محکم اصلی برای نقص اقتصادی و یا تنگناهای اقتصادی و معیشتی در جامعه در زمینه‌های فرهنگی نهفته است. وی در ادامه اظهار کرد: در عرصه سیاسی نیز به طور طبیعی دولتمردان و مردم توامان وظیفه خود می‌دانند و همواره تلاش‌های خودشان را دریغ نمی‌کنند. این نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در ابتدای هر سال نامگذاری آن سرفصلی برای اهمیت دادن به موضوعات جامعه است، گفت: برنامه‌ریزی‌ها، نظارت‌ها و فعالیت‌ها نیز باید حول همان محور نامگذاری سال صورت گیرد و امسال که به عنوان سال همدلی و همزبانی بین دولت و ملت نامگذاری شد به نظر می‌رسد این یکی از مهم‌ترین امور باشد. فیاضی با بیان اینکه در سال جاری باید همدلی و همزبانی توسعه یابد، گفت: معتقدم همواره همدلی و همزبانی بین دو قطب یا دو ضلع در جریان است، اما به نظر می‌رسد دولت باید در این خصوص پیشروتر باشد و منظور از دولت نیز تمامی کارگزاران نظام هستند که می‌توانند نقش کلیدی داشته باشند.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید