کولایی : جنبش دانشجویی با وضعیت ایده‌آل فاصله دارد | اتاق خبر
کد خبر: 103673
تاریخ انتشار: 5 اردیبهشت 1394 - 09:28
یک استاد دانشگاه گفت: زمانی که به ظرفیت تغییر در جامعه توجه می‌کنیم باید با امید و تلاش همراه با بازخوانی گذشته برای حرکت رو به جلو، دانشجویان فعال شوند....
یک استاد دانشگاه گفت: زمانی که به ظرفیت تغییر در جامعه توجه می‌کنیم باید با امید و تلاش همراه با بازخوانی گذشته برای حرکت رو به جلو، دانشجویان فعال شوند.
اتاق نیوز - الهه کولایی با بیان این‌که «جنبش دانشجویی در ایران با وضعیت ایده‌آل فاصله دارد» اظهارکرد: در هشت سال دولت پیش اتفاقاتی در کشور رخ داد که جبران‌ آن به سادگی امکان‌پذیر نیستند. وی افزود: درست است که ما نیازمند توجه دولت به حوزه سیاست خارجی هستیم و دولت توانست شرایط را در سیاست خارجی تغییر دهد، اما تمام مشکلات ما مربوط به سیاست خارجی نیست. وی با بیان این‌که «دولت باید به سیاست داخلی نیز توجه کند»، خاطرنشان‌کرد: تقویت نهادهای مردمی، بهبود فضای کسب‌وکار و ایجاد شرایط برای اشتغال و فعالیت‌های سازنده باید صورت بگیرد و همه چیز به حوزه سیاست خارجی بر نمی‌گردد. این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان این‌که «به انتخابات مجلس آینده امیدوارم و نقش زنان همواره تاثیرگذار بوده است»، گفت: مساله زنان در کشور همیشه یک مساله فوق‌العاده سیاسی بوده است و این بار نیز همین گونه خواهد بود، اما زنان ایران تجربه‌های دوره‌های پیش را دارند و سعی خواهند کرد که سهم و جایگاه مناسبی در انتخابات مجلس شورای اسلامی پیش رو به دست آورند.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید