برندهای معتبر لوازم خانگی در سایت اتحادیه | اتاق خبر
کد خبر: 104879
تاریخ انتشار: 9 اردیبهشت 1394 - 12:03
اتاق نیوز - رئیس اتحادیه لوازم خانگی گفت: برای سهولت در خرید مصرف کنندگان برندهای اصلی وارداتی و داخلی لوازم خانگی برای راهنمای مصرف کننده در سایت اتحادیه ذکر شده اس
اتاق نیوز - رئیس اتحادیه لوازم خانگی گفت: برای سهولت در خرید مصرف کنندگان برندهای اصلی وارداتی و داخلی لوازم خانگی برای راهنمای مصرف کننده در سایت اتحادیه ذکر شده است.

محمدطحان پور  افزود: مصرف کنندگان همیشه بدنبال خرید کالاهای مرغوب و باکیفیت و ضمانت اصلی هستند و این امکان برای مصرف کنندگان مهیا شده است که می توانند با مراجعه با سایت اتحادیه لوازم خانگی فهرست کالاهای مورد تایید واحدهای صنفی معتبر اتحادیه را مشاهده کنند تا بتوانند بهترین خرید داشته باشند.

وی تصریح کرد: کالاهای با کیفیت داخلی و واحدهایی که ضمانت اصلی دارند معرفی شده و این کالاها مورد تایید اتحادیه هست. مردم دغدغه خرید لوازم خانگی را نداشته باشند و زیرا تمامی برندهای وارداتی اصلی در سایت ذکر شده و مردم می توانند برای رفع نیاز خود به سایت مراجعه کنند.

طحان پور با تاکید بر اینکه شعار ایرانی کالای خوب ایرانی بخر افزود: با اجرای این طرح واحدهایی که کالای غیر معتبر و قاچاق عرضه می‌کنند، و همچنین واسطه‌ها و واحدهایی که کالاهای تقلبی و قاچاق را عرضه می‌کنن، شناسایی می‌شوند..

وی تصریح کرد: اتحادیه لوازم خانگی عملکرد موفقی در چند سال اخیر داشته و دو سال است که این اتحادیه استاندارهای مدیریتی ایزو را دریافت کرده و علاوه برپایش خودمان، و با بالا بردن عملکرد اتحادیه رضایت متقاضیان را هم جلب کردیم.

رئیس اتحادیه لوازم خانگی تصریح کرد: برای واردات کالا، باید ابتدا مجوز واردات کالا از اتحادیه اخذ شود زیرا با این کار از ورود کالای غیر ضروری و بی‌کیفیت به کشور جلوگیری به عمل می‌آید. فرد متقاضی واردات باید به اتحادیه مراجعه کند و فرم ثبت نام در مرکز امور اصناف داشته باشد تا بتواند کالایی را به شرط نداشتن مشابه داخلی وارد کند.

منبع: اتاق اصناف ایران

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید