ابلاغ آیین نامه چگونگی دریافت حق عضویت در صندوق ضمانت سپرده ها | اتاق خبر
کد خبر: 105262
تاریخ انتشار: 13 اردیبهشت 1394 - 13:39
اتاق نیوز: بانک مرکزی آیین نامه میزان و نحوه دریافت حق عضویت در صندوق ضمانت سپرده ها را به کلیه بانک های دولتی، غیردولتی، شرکت دولتی پست بانک و مؤسسات اعتباری ابلاغ ک
اتاق نیوز: بانک مرکزی آیین نامه میزان و نحوه دریافت حق عضویت در صندوق ضمانت سپرده ها را به کلیه بانک های دولتی، غیردولتی، شرکت دولتی پست بانک و مؤسسات اعتباری ابلاغ کرد.
این آیین نامه با تصویب هیأت وزیران و با عنایت به مشکلات عنوان شده از سوی برخی از بانک ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی پیرامون میزان حق عضویت ها در صندوق و همچنین برخی ابهامات و ایرادات در مفاد آیین نامه یادشده ابلاغ شده است. آیین نامه مزبور، پس از بررسی های مجدد و اخذ نکته نظرات شبکه بانکی کشور، در هیأت وزیران اصلاح شد و به تصویب رسید. در این ارتباط شایان ذکر است با عنایت به اینکه پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ابعاد اقتصادی، پولی و اعتباری در گرو همفکری، همدلی و همکاری نهادهای شکل دهنده بازار پولی کشور به ویژه بانک ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی در زمینه اجرای تکالیف قانونی و دستورات و ضوابط ابلاغی از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید