توزیع 175 کیلو حشیش میان دانشجویان ناکام ماند | اتاق خبر
کد خبر: 105296
تاریخ انتشار: 13 اردیبهشت 1394 - 14:51
فرمانده انتظامی شهرستان پردیس از کشف 175 کیلوگرم مخدر حشیش از سوداگر مرگی که قصد توزیع آن را در میان دانشجویان و جوانان داشت، خبر داد....
فرمانده انتظامی شهرستان پردیس از کشف 175 کیلوگرم مخدر حشیش از سوداگر مرگی که قصد توزیع آن را در میان دانشجویان و جوانان داشت، خبر داد.
اتاق نیوز - سرهنگ مهیار رستگاری در این باره گفت: چندی پیش از طریق منابع خبری، گزارشی در خصوص فعالیت فردی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان پردیس و شهرستان‌های اطراف به پلیس اعلام شد که به دنبال آن تیمی از ماموران رسیدگی به آن و بررسی صحت و سقم موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. وی با بیان اینکه ماموران پلیس از صحت موضوع اطمینان حاصل کرده و محل فعالیت این سوداگر مرگ را شناسایی کردند، گفت: سرانجام ماموران پس از اخذ مجوزهای قضایی لازم در عملیاتی پلیسی وارد مخفیگاه این مرد شده و وی را دستگیر و به مقر انتطامی منتقل کردند. فرمانده انتظامی شهرستان پردیس با اشاره به انجام بازرسی از مخفیگاه این فرد گفت: در بررسی‌های انجام شده از محل دستگیری متهم مقدار 175 کیلوگرم حشیش و ادوات و لوازم بسته‌بندی این مواد کشف و ضبط شد. رستگاری با بیان اینکه متهم در مقر پلیس تحت بازجویی قرار گرفت، گفت: این فرد که حدود 40 سال سن داشت، ابتدا خود را بیگناه معرفی و ادعا کرد که از وجود مواد مخدر در خانه‌اش بی‌خبر بوده، اما پس از رویارویی با ادله و شواهد موجود در اعترافات خود به ماموران گفت که قصد داشته تا مواد مخدر را بسته‌بندی و آن را میان دانشجویان و جوانان توزیع کند. فرمانده انتظامی شهرستان پردیس با بیان اینکه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر مرتبطان با این فرد در حال انجام است، اظهار کرد: متهم دستگیر شده نیز پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. وی حشیش را مخدری خطرناک توصیف کرد و گفت: حشیش جزو مواد مخدر توهم‌زا محسوب می‌شود و مصرف آن عوارض جبران ناپذیر زیادی دارد، از این رو، لازم است خانواده نظارت کافی بر فرزندان خود داشته باشند و جوانان و دانشجویان نیز بدانند که ممکن است برخی از سودجویان به بهانه‌هایی نظیر تقویت حافظه در شب امتحان و .. این مواد را با عناوین مختلف به آنان عرضه کنند که در این خصوص لازم است موارد اینچنینی به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع داده شود.  
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید