سبحانی فر در گفتگو با اتاق نیوز: موانع تولید با افزایش تسهیلات بانکی رفع نمی شود | اتاق خبر
کد خبر: 106652
تاریخ انتشار: 20 اردیبهشت 1394 - 13:56
اتاق نیوز: عضو کمیسیون صنایع و معادن گفت: با توجه به افزایش 10 درصدی اعطای تسهیلات بانکی به بخص صنعت، باز هم نمی توان به گشایش امور و رفع موانع، امیدوار بود....
اتاق نیوز: عضو کمیسیون صنایع و معادن گفت: با توجه به افزایش 10 درصدی اعطای تسهیلات بانکی به بخص صنعت، باز هم نمی توان به گشایش امور و رفع موانع، امیدوار بود.
رمضانعلی سبحانی فر نماینده مردم سبزوار در خانه ملت با اشاره به افزایش تسهیلات بانکی برای بخش صنعت به اتاق نیوز اعلام کرد: هرچند که نقدینگی برای بخش صنعت، موانع بسیاری را ایجاد کرده اما قوانینی در مسیر تولید وجود دارد که این مشکلات را چندین برابر کرده است. وی ادامه داد: بخش خصوصی برای تولید با موانع بسیاری گریبانگیر است که از قوانین مربوط به تولید نشات می گیرد. سبحانی فر با تاکید بر سیاست های دولت در اجرای قانون رفع موانع تولید یادآور شد: برنامه ها و قوانین بسیاری برای کاهش موانع تولید وجود دارد؛ اما بهتر است که دولتمردان و مسئولان بر اجرای صحیح انها عزمی جدی را جزم کنند. این عضو کمیسیون صنایع و معادن با مد نظر قرار دادن سهم بخش تولید از یارانه ها گفت: متاسفانه بعد از چندین سال از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها، همچنان تولید از سهم یارانه ای خود بی نصیب مانده است اما دولت قول داد که در طی سال جاری این سهم را که معادل 106 هزار میلیارد تومان است را پرداخت کند.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید