مشکلات زیرساختی در260 هزار واحدتکمیل شده مسکن مهر | اتاق خبر
کد خبر: 107181
تاریخ انتشار: 22 اردیبهشت 1394 - 21:57
اتاق نیوز: قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر گفت: 260 هزار واحد مسکن مهر آماده تحویل در کشور، به دلیل کمبود اعتبارات، مشکل تامین زیرساخت های آب، برق و گاز دارند....
اتاق نیوز: قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر گفت: 260 هزار واحد مسکن مهر آماده تحویل در کشور، به دلیل کمبود اعتبارات، مشکل تامین زیرساخت های آب، برق و گاز دارند.
احمد اصغری مهرآبادی افزود: کار ساخت این تعداد واحدهای مسکن مهر در نقاط مختلف کشور به پایان رسیده، ولی انشعابات زیرساختی این واحدها هنوز تامین نشده و مشکل واگذاری دارند. وی تاکید کرد: در صورت اختصاص اعتبار به وزارت نیرو در آینده ای نزدیک، انشعابات زیرساختی این واحدها نیز تامین و قابلیت تحویل به مالکان امکان پذیر می شود. وی با اشاره به تنظیم قرارداد 2 میلیون و 300 هزار واحد مسکن مهر در کشور از ابتدای این طرح، خاطرنشان کرد: کار ساخت یک میلیون و 750 هزار واحد به اتمام رسیده و یک میلیون و 420 هزار واحد نیز به مالکان تحویل شده است. مهرآبادی ادامه داد: 80 هزار واحد مسکن مهر در نقاط مختلف کشور نیز تا پایان خرداد به مالکان تحویل داده می شود. قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تلاشهای دولت تدبیر و امید برای رفع مشکلات مسکن مهر، تاکید کرد: پرونده مسکن مهر در سال 1395 بسته می شود. وی با اشاره به افزایش تورم در کشور از سال 1391 به دلیل تحریمها، اضافه کرد: هزینه ساخت واحدهای مسکن مهر به همین دلیل افزایش یافت و از سویی مالکان نیز در بخشهایی قادر به تکمیل مبلغ آورده خود نبودند. مهرآبادی با اشاه به نیاز به کمک برای تکمیل واحدهای مسکن در آن شرایط، تصریح کرد: افزایش تسهیلات بانکی مسکن مهر از 250 به 300 میلیون ریال با همین هدف انجام شد. با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر، 2 هزار و 818 واحد مسکن مهر استان سمنان افتتاح و به مالکان تحویل شد.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید