تقویت یوآن در برابر دلار آمریکا | اتاق خبر
کد خبر: 107697
تاریخ انتشار: 28 اردیبهشت 1394 - 13:07
اتاق نیوز: ارزش یوآن چین در برابر دلار آمریکا در معاملات روز جاری بازار جهانی با افزایش روبرو شد. آمارهای ناامیدکننده از اقتصاد آمریکا ارزش دلار را به پایین‌ترین سطح...
اتاق نیوز: ارزش یوآن چین در برابر دلار آمریکا در معاملات روز جاری بازار جهانی با افزایش روبرو شد. آمارهای ناامیدکننده از اقتصاد آمریکا ارزش دلار را به پایین‌ترین سطح خود در ۳ ماه گذشته رسانده است.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از شینهوا، ارزش یوآن چین در معاملات روز جاری بازار جهانی ارز، به بالاترین میزان خود در 15 ماه گذشته در برابر دلار رسید. ارزش یوآن چین با رشدی 6 واحدی به 6.1079 در برابر دلار افزایش یافت که بر اساس اعلام سیستم مبادلات ارزی چین از روز 19 فوریه سال 2014 بی سابقه بوده است. ارزش دلار در مبادلات اخیر بازار جهانی با کاهش روبرو شده است چرا که اعلام آمارهای نگران کننده از وضعیت اقتصادی آمریکا باعث شده است که سرمایه گذاران انتظارات خود را نسبت به وضعیت دلار در ماه های آینده و همچنین زمان افزایش نرخ سود بانکی توسط بانک مرکزی آمریکا را کاهش دهند. بر اساس اعلام دانشگاه میشیگان، شاخص تمایلات مصرف کنندگان در آمریکا در پی مشکلات اقتصادی این کشور در ماه می کاهش یافته است. ارائه این آمار در کنار اعلام بانک مرکزی آمریکا مبنی بر ناامید کننده بودن آمارهای فعالیت های تولیدی در آمریکا، ارزش دلار را در مبادلات روز های اخیر به پایین ترین سطح آن در سه ماه گذشته در برابر یورو رسانده است.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید