جایزه بانک تجارت برای دارندگان حسابهای قرض الحسنه | اتاق خبر
کد خبر: 108468
تاریخ انتشار: 30 اردیبهشت 1394 - 15:08
اتاق نیوز: بانک تجارت با برگزاری دو دوره قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه در سال ۹۴، بیش از ۷۰۲ میلیارد ریال جایزه به برندگان اهدا می کند....
اتاق نیوز: بانک تجارت با برگزاری دو دوره قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه در سال ۹۴، بیش از ۷۰۲ میلیارد ریال جایزه به برندگان اهدا می کند.
این بانک ضمن تقدیر از کلیه دارندگان حساب قرض الحسنه جهت مشارکت در این امر خداپسندانه طی دوره های گذشته ، جوایز هر دوره قرعه کشی را شامل 500 کمک هزینه خودرو 500 میلیون ریالی ، 500 کمک هزینه خرید فرش 50 میلیون ریالی و بیش از 152 هزار جایزه نقدی 500 هزار ریالی اعلام کرده است. حداقل موجودی برای شرکت در قرعه کشی این حسابها دویست هزار ریال بوده و به ازای هر پنجاه هزار ریال در هر روز یک امتیاز برای مشتریان منظور خواهد شد. بر این اساس به دارندگان حساب قرض الحسنه نزد این بانک از ابتدای فروردین ماه سالجاری امتیاز تعلق گرفته و آخرین مهلت افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی برای شرکت در اولین دوره قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه پایان شهریور ماه و برای دومین دوره پایان اسفندماه می باشد. زمان انجام قرعه کشی مرحله اول پایان مهرماه و دومین دوره قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه پایان فروردین ماه 1395 است.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید