رونمایی از کاندیدای ریاست در دورهمی کرمانی ها | اتاق خبر
کد خبر: 108869
تاریخ انتشار: 2 خرداد 1394 - 19:37
اتاق نیوز – احسان احمدی - همایش تجلیل از خیرین مدرسه ساز کرمان در حالی با حضور چهره های مطرح سیاسی، اقتصادی برگزار شد که اکثر سخنرانان آن علاوه بر دعوت حاضران برای هم
اتاق نیوزاحسان احمدی - همایش تجلیل از خیرین مدرسه ساز کرمان در حالی با حضور چهره های مطرح سیاسی، اقتصادی برگزار شد که اکثر سخنرانان آن علاوه بر دعوت حاضران برای همکاری در ساخت مدارس نیمه کاره کرمان، نایب رئیس فعلی اتاق بازرگانی ایران را از حالا برنده انتخابات آتی اتاق اعلام کردند.
به گزارش اتاق نیوز، در این همایش که مهدی جهانگیری، محمد رضا باهنر، حجت السلام والمسلمین سید محمود دعایی، استاندار کرمان و صدر هاشمی نژاد و مسئولان استان کرمان حضور داشتند؛ محسن جلال پور، نایب رئیس اتاق ایران عنوان کرد: اقتصاد کشور نیاز به همه عوامل برای توسعه دارد و توسعه کشور به همه عوامل از جمله اقتصاد. وی ادامه داد: طی سال های گذشته اگر در هر مسیری از آبادانی کشور موفق بودیم و کار بنیادی در عرصه های مختلف انجام دادیم، هموطنان و به خصوص کرمانی ها در آن حضور جدی داشتند! در ادامه باهنر، نایب رئیس مجلس نیز گفت: برگزاری این همایش می تواند افتخارات بزرگ فرهنگی را در آموزش و پرورش استان ایجاد کند. وی از تأسیس انجمن توسعه استان کرمان با حضور همه گروه های سیاسی خبر داد و در پایان سخنان خود به یکباره خطاب به جلال پور گفت:"آقای جلال پور امیدواریم تا چندماه آتی به صورت رسمی رئیس اتاق شوید! " حجت السلام والمسلمین دعایی،مدیر مسئول روزنامه اطلاعات دیگر سخنران این مراسم بود و در بخشی از سخنان خود جلال پور را رئیس آتی اتاق دانست. به گزارش اتاق نیوز، در حاشیه این همایش صدر هاشمی نژاد در پاسخ به سوأل خبرنگار ما مبنی بر اینکه چهره های شناخته شده کرمانی در کشور تأکید می کنند که جلال پور طی ماه های آتی رئیس اتاق خواهد شد،نظر شما دراینباره چیست؟ اظهار داشت: جلال پور فرد اصلحی برای به عهده گرفتن ریاست اتاق است و از وی حمایت خواهیم کرد. وی در پاسخ به این سوأل که آیا جلال پور رأی بالایی در انتخابات پیش رو کسب خواهد کرد یا خیر؛ با کمی تأمل گفت: امیدواریم که چنین اتفاقی رخ دهد، ببینیم چه می شود. در این جلسه همچنین آیت الله هاشمی رفسنجانی دعوت بودند که البته خبری از حضور ایشان نشد. به نظر می رسد که در این انتخابات کرمانی سعی دارند با تمام قوا رئیس آینده اتاق ایران را از شهر خود انتخاب کنند. تا پیش از این ریاست اتاق ایران تنها در انحصار مشهد و زنجان بوده است.  
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید