رویکرد سنتی در خدمت رسانی به بیمه گذاران،مناسب شرایط رقابت نیست | اتاق خبر
کد خبر: 109414
تاریخ انتشار: 4 خرداد 1394 - 14:11
اتاق نیوز: معاون فنی بیمه های اشخاص بیمه دانا، استقرار مدل تعالی سازمانی را روش مناسبی برای ارتقای کیفیت خدمات و رضایت بیشتر بیمه گذاران به ویژه در حوزه درمان دانست....
اتاق نیوز: معاون فنی بیمه های اشخاص بیمه دانا، استقرار مدل تعالی سازمانی را روش مناسبی برای ارتقای کیفیت خدمات و رضایت بیشتر بیمه گذاران به ویژه در حوزه درمان دانست.
داوود حسینی در همایش مدیران ستادی و اجرایی شرکت بیمه دانا، با ارائه گزارشی از وضعیت صنعت بیمه، رویکرد سنتی در خدمت رسانی به بیمه گذاران را مناسب شرایط رقابت کنونی ندانست و خواستار ارتقای مدل کیفی خدمت رسانی به مشتریان شد. وی بازبینی در نرخ حق بیمه های درمان، افزایش فعالیت ها در حوزه بیمه های زندگی، تسریع در پرداخت خسارت و افزایش سطح اختیارات شعب را مورد تأکید قرار داد و با اشاره به شعار تکریم، تسریع و تجمیع امسال بیمه دانا، اقدامات این معاونت در جهت اجرایی شدن این شعار را تشریح کرد. حسینی توسعه بیمه های زندگی را یک ضرورت توصیف کرد و افزود: تبلیغات و فرهنگ سازی، استفاده از تجارب نمایندگان برتر، ارائه راهکارهای قانونی برای افزایش حمایت مالی از نمایندگان فعال در این حوزه ،از جمله مهم ترین اقدامات و راهکارهای لازم برای توسعه بیمه های زندگی محسوب می شود. معاون فنی بیمه های اشخاص، نصب کیوسک صدور معرفی نامه در برخی بیمارستان ها را یک اقدام مناسب برای ارائه خدمت به بیمه شدگان عنوان کرد و با اشاره به رضایتمندی مشتریان شرکت از این اقدام،تسهیل و تسریع در امور بیمه شدگان را از اولویت های شرکت بیمه دانا دانست و خواستار افزایش تلاش ها برای تجمیع پرتفوی قراردادهای موجود شد و اضافه کرد: در این خصوص لازم است با معاونت های اموال و بازاریابی هماهنگی های لازم و تعامل مناسب صورت پذیرد .
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید