هم اندیشی روسای بانک قرض الحسنه مهر | اتاق خبر
کد خبر: 109919
تاریخ انتشار: 6 خرداد 1394 - 15:52
اتاق نیوز: نشست هم اندیشی روسای شعب استانهای تهران و البرز با مدیر عامل، در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی بانک قرض الحسنه مهر ایران برگزار شد....
اتاق نیوز: نشست هم اندیشی روسای شعب استانهای تهران و البرز با مدیر عامل، در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی بانک قرض الحسنه مهر ایران برگزار شد.
در این نشست آقای پدرام، رئیس هیات مدیره، مدیران ستاد مرکزی در آن حضور داشتند و آقایان کودزری، مدیر شعب استان تهران و شریفی مدیر شعب استان البرز به ارائه گزارشی از وضعیت استانهای تحت نظارت خود پرداختند. در ادامه این نشست چند تن از روسای شعب تهران به نمایندگی از سایر شعب مسائل و مشکلات پیش روی شعب بانک را تشریح کردند. دولتی در پایان سخنان روسای شعب منتخب، از سایر مسولین حاضر در جلسه خواست تا نظر، دیدگاه، پیشنهاد یا انتقادات خود را آزادانه اعلام کند و پس از استماع نظرات آنان طی سخنانی به کلیه دغدغه‌ها، پرسش‌ها و درخواست های مطرح شده آنان پاسخ گفت. مدیرعامل بانک با اشاره به شعار مطرح شده توسط مقام معظم رهبری در سالجاری، بر همدلی و همزبانی پرسنل صف و ستاد تاکید کرد. وی با اشاره به لزوم تغییر نگاه به مسائل گفت: سعی کنید تا به مسائل پیش روی خود با دید مثبت بنگرید تا این انرژی مثبت به دیگران نیز انتقال یابد. دولتی افزود: با انجام درست وظائف و عملکرد مناسب، خود را به عنوان الگویی برای سایرین مطرح کنید. وی همچنین بر ایجاد یک فضای ارزشی، مثبت و شاد در شعب بانک تاکید کرد و اظهار داشت: جهت رفع مشکلات همکاران در شعب برنامه‌هایی داریم که انشاءالله به تدریج قابل اعمال خواهد بود. وی ادامه داد: مهمترین نقش مربوط به روسای شعب است که باید با دقت از امکانات و توانمندی‌های موجود استفاده کرد و به بهترین شکل از فرصت‌ها، جهت تحقق اهداف بانک بهره‌برداری کند. دولتی در ادامه با تاکید بر رعایت نظم و انضباط شخصی در شعب، از حضور مسولین برای بازدید و نظارت بر عملکرد شعب بانک خبر داد. همچنین توکلی مدیر امور شعب استانها نیز در این نشست طی سخنانی از روسای شعب تهران والبرز خواست تا با نهایت تلاش و پیگیری دائم به اهداف تعیین شده جهت افزایش منابع دست یابند.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید