سرقت با تعارف آبمیوه | اتاق خبر
کد خبر: 110994
تاریخ انتشار: 11 خرداد 1394 - 14:21
اتاق نیوز - ماموران پلیس آگاهی استان خوزستان موفق به شناسایی و دستگیری متهمی شدند که با خوراندن مواد غذایی آغشته به مواد بیهوشی در سطح شهرستان مسجد سلیمان، اقدام به س...
اتاق نیوز - ماموران پلیس آگاهی استان خوزستان موفق به شناسایی و دستگیری متهمی شدند که با خوراندن مواد غذایی آغشته به مواد بیهوشی در سطح شهرستان مسجد سلیمان، اقدام به سرقت از مالباختگان کرده بود.
پس از طرح شکایت چند نفر از شهروندان مسجدسلیمانی که با شیوه مواد غذایی آغشته به مواد بیهوشی مورد سرقت قرار گرفته بودند، شناسایی و دستگیری متهم متواری در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان خوزستان قرار گرفت. این گزارش حاکیست، در ادامه  یک نفر از سارقان حرفه‌ای و باسابقه توسط كارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان مسجد سلیمان، شناسایی شد. با توجه به اینکه سارق ساکن یکی استان‌های همجوار بود با هماهنگی مراجع قضایی و با همکاری ماموران پلیس آگاهی استان، متهم متواری در یک عملیات موفق آمیز در مخفیگاه خود دستگیر شد. متهم در تحقیقات اولیه به پنج فقره سرقت به عنف به روش بی هوشی افراد از طریق مواد خوراکی و آب میوه اعتراف کرد. گفتنی است؛ پلیس همواره به شهروندان توصیه کرده که از قبول نوشیدنی از افراد غریبه به ویژه در داخل خودروها پرهیز کنند.  
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید