وزیر بهداشت بیمارستان 32 تختخوابی هیرمند را افتتاح کرد | اتاق خبر
کد خبر: 111003
تاریخ انتشار: 11 خرداد 1394 - 14:47
اتاق نیوز - بیمارستان 32 تخت‌خوابی هیرمند با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مدیران استانی افتتاح شد....
اتاق نیوز - بیمارستان 32 تخت‌خوابی هیرمند با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مدیران استانی افتتاح شد.
این بیمارستان در زمینی با 33 هزار و 390 مترمربع و زیربنای 450 هزار مترمربع احداث شده است. بیمارستان 32 تختی هیرمند شامل بخش‌های اورژانس، آزمایشگاه، رادیولوژی، بستری، اطفال، زنان، داخلی و اتاق عمل و نیز کلینیک زنان و اطفال و جراحی داخلی است که این بیمارستان در دو مرحله به بهره‌برداری خواهد رسید. وزیر بهداشت امروز دوشنبه با سفر به سیستان و بلوچستان چندین طرح و پروژه عمرانی را بازدید و 2 بیمارستان را نیز در شهرهای هیرمند و زهک افتتاح کرد، از دیگر برنامه های وزیر بهداشت حضور در کارگروه امنیت غذایی استان است. وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ادامه سفر به استان سیستان و بلوچستان، بعد از ظهر امروز وارد زاهدان می شود. همچنین بنابر اعلام وب‌دا، وزیر بهداشت در ادامه سفر به استان سیستان و بلوچستان، بعد از ظهر امروز به زاهدان می‌رود. از برنامه‌های سفر دکتر سیدحسن هاشمی به زاهدان، افتتاح همزمان 9 پایگاه مراقبت سلامت در حاشیه شهر زاهدان در راستای طرح تحول نظام سلامت و شرکت در کارگروه سلامت و امنیت غذایی است.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید