توقف تفحص از بانک پارسارگاد | اتاق خبر
کد خبر: 113449
تاریخ انتشار: 23 خرداد 1394 - 13:56
اتاق نیوز - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از مسکوت ماندن تحقیق و تفحص از بانک پاسارگاد با نظر هیأت رئیسه مجلس خبر داد و گفت که قرار است در این زمینه از رئیس مجلس کسب تکلیف
اتاق نیوز - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از مسکوت ماندن تحقیق و تفحص از بانک پاسارگاد با نظر هیأت رئیسه مجلس خبر داد و گفت که قرار است در این زمینه از رئیس مجلس کسب تکلیف شود.
ارسلان فتحی پور اظهار کرد: جمعی از نمایندگان تقاضای تحقیق و تفحص از بانک پاسارگاد را به کمیسیون اقتصادی ارائه کردند اما مدتی است این کار با نامه هیأت رئیسه متوقف شده است . وی با اشاره به بلاتکلیفی تفحص از بانک پاسارگاد افزود: هیأت رئیسه در نامه‌ای خواسته این تحقیق و تفحص مطرح نشود به دلیل اینکه بانک پاسارگاد یک مجموعه خصوصی است، البته قرار است در این زمینه نامه‌ای به آقای لاریجانی بنویسیم و از ریاست مجلس کسب تکلیف کنیم. فتحی پور با بیان اینکه مجلس حق تحقیق و تفحص در همه امور را دارد و منع قانونی در این باره وجود ندارد، یادآور شد: این موضوع حتما باید شفاف شود. زیرا خیلی از بانک ها خصوصی هستند اما تحت نظارت بانک مرکزی فعالیت می‌کنند و پیش از این هم تحقیق و تفحص از یک بانک دولتی اتفاق افتاده است.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید