اخاذی با کارت پایان خدمت | اتاق خبر
کد خبر: 113452
تاریخ انتشار: 23 خرداد 1394 - 14:01
اتاق نیوز - سه دوست تبهکار که با نشان دادن کارت پایان خدمت خود را مامور پلیس معرفی می‌کردند و دست به اخاذی از اتباع افغان می‌زدند، توسط پلیس دستگیر شدند....
اتاق نیوز - سه دوست تبهکار که با نشان دادن کارت پایان خدمت خود را مامور پلیس معرفی می‌کردند و دست به اخاذی از اتباع افغان می‌زدند، توسط پلیس دستگیر شدند.
بامداد چهارشنبه 20 خرداد ماه امسال بر اساس اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 تهران بزرگ مبنی بر اینکه عوامل پلیس آگاهی تهران بزرگ هنگام گشت زنی زیر پل بعثت به مورد مشکوکی برخوردند و چند متهم را دستگیر کرده اند، سریعا ماموران تخصصی این یگان به موقعیت اعزام شدند. با حضور ماموران مشاهده شد سه نفر موتور سوار (هیوندا) خود را مامور معرفی کردند و قصد بازدید بدنی دو نفر تبعه افغانی و اخاذی از آنان را داشتند که توسط پلیس دستگیر و به مقر منتقل شدند. متهمان خود را «پیام»، «رامین» و «مسلم» معرفی کردند که متهم ردیف اول «پیام» اعتراف کرد با ارائه کارت پایان خدمت به افراد تبعه افغان خود را مامور معرفی و از آنان اخاذی می کردند. سرهنگ احمد صالحی رییس کلانتری 117جوادیه با اعلام این خبر، افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرایمشان در اختیار کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید