حمله ی پدر معتاد به دخترانش با توهم شیشه ای | اتاق خبر
کد خبر: 114262
تاریخ انتشار: 26 خرداد 1394 - 09:41
اتاق نیوز - چندی پیش ماموران پلیس در جریان وقوع یک درگیری خونین در خانه ای در پایتخت قرار گرفتند. آنها بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با حضور در محل به ...
اتاق نیوز - چندی پیش ماموران پلیس در جریان وقوع یک درگیری خونین در خانه ای در پایتخت قرار گرفتند. آنها بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با حضور در محل به تحقیق در این رابطه پرداختند. با حضور ماموران مشخص شد که پدر معتاد جوانی جوان پس از شکستن شیشه های خانه، همسر و دو دخترش را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده و آنها را مجروح کرده است.
مرد جوان خیلی زود از سوی پلیس بازداشت شد و بلافاصله تحت بازجویی های قضایی و پلیسی قرار گرفت. وی در بازجویی ها با اعتراف به جرم خود به ماموران گفت: مدتی است که شیشه می کشم و مصرفم آنقدر زیاد است که بیشتر مواقع توهم می زنم. روز حادثه هم به خاطر مصرف شیشه توهم زدم و تصور کردم که دو دختر و همسرم دارند به من فحاشی می کنند. برای همین آنها را به شدت کتک زدم. صدایشان در تصوراتم خیلی بلند بود و فحش های بدی به من می دادند. اما وقتی به خودم آمدم متوجه شدم که توهم زده ام و آنها اصلا به من فحاشی نکرده اند. حتی در آن لحظه دخترانم در حال درس خواندن بودند و همسرم هم داشت کار می کرد. با اعترافات متهم وی با قرار قانونی روانه زندان شد و پرونده وی در دادسرای ناحیه 5 تهران تحت رسیدگی قرار گرفت.  
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید