پخش زنده جشن رمضان از شبکه بازار | اتاق خبر
کد خبر: 114843
تاریخ انتشار: 27 خرداد 1394 - 15:16
اتاق نیوز - شبکه تلویزیونی بازار در ایام ماه مبارک رمضان، برپایی بازارچه خیریه در حاشیه جشن رمضان کمیته امداد امام خمینی (ره) را به صورت زنده و مستقیم پوشش تصویری می‌
اتاق نیوز - شبکه تلویزیونی بازار در ایام ماه مبارک رمضان، برپایی بازارچه خیریه در حاشیه جشن رمضان کمیته امداد امام خمینی (ره) را به صورت زنده و مستقیم پوشش تصویری می‌دهد.
جشن رمضان در ستاد مرکزی کمیته امداد واقع در سوهانک با هدف ترویج عمیق و گسترده سنت حسنه و اسلامی دستگیری از نیازمندان، نمایش توانمندی‌های خانواده‌های تحت حمایت و بویژه آشنایی مردم با فعالیت‌های این نهاد درایام ماه مبارک رمضان از ساعت 19 تا 24 بر پا می‌شود. دوربین‌های شبکه بازار در ایام ماه مبارک رمضان در این بازارچه مستقر و از ساعت 21:30 تا 22 به مدت 30 دقیقه این جشن را به مهمانی چشم‌های مخاطبان خود می‌برد. بنابراین گزارش، همه ساله در ایام ماه مبارک رمضان کمیته امداد امام خمینی(ره) با برپایی جشن رمضان با حضور همه اقشار جامعه و مدد جویان آن کمیته، کانون توجه مردم مسلمان و روزه‌دار است. از این رو امسال نیز کمیته امداد امام خمینی(ره) به مدت 30 شب جشنی در دفتر مرکزی خود در سوهانک برپا داشته و بازارچه‌ی خیریه به عنوان محلی برای ارایه و جذب کمک خیرین به محرومان دایر است. امسال 200 غرفه در بازارچه خیریه جشن رمضان فعالیت می کنندکه بیش از 120 غرفه مربوط به تولیدات مددجویان کمیته امدادامام خمینی(ره)در حیطه‌های مختلف صنایع دستی، پوشاک، خوراکی، لوازم خانگی، سفال و غیره است و سایر غرفه‌های برپا شده در جشن رمضان نیز در راستای طرح‌های مشارکتی کمیته امداد نظیر اکرام ایتام برپا شده است. روابط عمومی شبکه بازار با تلفن گویای 44966200-021 و سامانه پیامک 1000010 آماده دریافت دیدگاه‌های مخاطبان گرامی درباره برنامه های این شبکه است.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید