قتل به خاطر "کاسکو" | اتاق خبر
کد خبر: 115245
تاریخ انتشار: 30 خرداد 1394 - 10:09
اتاق نیوز - مرد جوان که دوستش را به خاطر پرنده کاسکو به قتل رسانده است به مجازات قصاص محکوم شد.14 اردیبهشت ماه سال گذشته مأموران پلیس پایتخت از سوی مسئولان بیمارستان ام...
اتاق نیوز - مرد جوان که دوستش را به خاطر پرنده کاسکو به قتل رسانده است به مجازات قصاص محکوم شد.14 اردیبهشت ماه سال گذشته مأموران پلیس پایتخت از سوی مسئولان بیمارستان امام حسین(ع) در جریان مرگ مرموز پسر جوانی به نام «مجتبی» در بخش اورژانس قرار گرفتند.با تحقیقات قضایی و پلیسی مشخص شد قربانی از سوی دوستش به نام «علیرضا» با ضربات چاقو کشته شده است.
با گذشت شش ماه از این جنایت هولناک، علیرضا معروف به «علی بیابانی» به دام افتاد.این مرد جنایتکار وقتی تحت بازجویی قرار گرفت به قتل دوستش اعتراف کرد. در دادگاه صبح دیروز علیرضا پیش روی قاضی عبداللهی و چهار قاضی مستشار در شعبه 74 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.این مرد جوان وقتی پشت تریبون دفاع ایستاد، گفت: شب حادثه در خانه مان نشسته بودم که مجتبی با من تماس گرفت و گفت میخواهد به خانه مان بیاید. نیم ساعت بعد وی نزدمان رسید. از آنجا که او کاسکویش را به من امانت داده بود، خواست که پرندهاش را به وی بازگردانم، چون نیمه های شب بود و پدر و مادرم خواب بودند، از وی خواستم برای تحویل پرنده کاسکو صبح بیاید، اما نپذیرفت و اصرار کرد که همان شبانه پرندهاش را به او بدهم چون همان شب بزم مستانهای داشتیم و حالت عادی نداشتم، کنترل خودم را از دست داده و با چاقوی میوه خوری که روی فرش افتاده بود، ضربه ای به گردنش زدم. وقتی خونریزی را دیدم، ترسیدم و از خانه فرار کردم و از برادرم خواستم وی را به نزدیکترین درمانگاه برساند، سپس به شهر رشت رفتم  و مدتی آنجا بودم تا اینکه به اصفهان گریختم.وی ادامه داد: پس از مدتی زندگی پنهانی تصمیم گرفتم به تهران برگردم و همین باعث شد دستگیر شوم.عامل جنایت گفت: خیلی پشیمانم و هرگز تصور نمیکردم که دوستم را به قتل برسانم.بنابراین گزارش، پنج قاضی با توجه به اعترافات این قاتل و اصرار خانواده قربانی برای قصاص وی، علیرضا را به مجازات مرگ محکوم کردند.  
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید