افزایش 14.6 درصدی تردد در محورهای برون شهری | اتاق خبر
کد خبر: 115782
تاریخ انتشار: 31 خرداد 1394 - 14:08
اتاق نیوز - وزارت راه و شهرسازی در گزارشی از بررسی آخرین اطلاعات بیش از 1400 ترددشمار جاده‌ای در کشور اعلام کرد: ترددها در طول 24 ساعته گذشته 14.6 درصد افزایش داشته است....
اتاق نیوز - وزارت راه و شهرسازی در گزارشی از بررسی آخرین اطلاعات بیش از 1400 ترددشمار جاده‌ای در کشور اعلام کرد: ترددها در طول 24 ساعته گذشته 14.6 درصد افزایش داشته است.
بر مبنای این گزارش، در ساعات 19 تا 20 بیشترین تردد جاده‌ای کشور ثبت شده است که حد فاصل ساعات 4 تا 5 صبح نیز کم‌ترددترین زمان مسافرت بوده است. سهم وسایل نقلیه سنگین در این ترددها 18 درصد بوده که نسبت به آمار روز گذشته افزایش سهم این خوردها را نشان می‌دهد. طبق این آمار، آزادراه کرج به تهران با ثبت بیش از 131 هزار تردد در شبانه‌روز گذشته پرترافیک‌ترین جاده کشور را تشکیل داده و پس از آن به ترتیب آزادراه‌های قزوین کرج، کرج قزوین، تهران کرج و ساوه تهران بیشترین تردد شبانه‌روز گذشته را داشته است. بر اساس گزارش وزارت راه و شهرسازی، تنها هشت جاده برون شهری کشور تردد بیش از 50 هزار خودرو در شبانه‌روز را ثبت کرده که نشان دهنده پایین بودن آمار مسافرت‌ها در روز گذشته بوده است. همچنین وزارت راه آمار محدودیت‌های ترافیکی به دلیل مداخلات جوی را نیز اعلام کرده است که بر مبنای آن آزادراه چالوس مرزن‌آباد واقع در استان مازندران همچنان به دلیل ریزش کوه مسدود بوده و از جاده قدیم مرزن‌آباد چالوس به عنوان محور جایگزین استفاده می‌شود. محور هراز نیز واقع در استان‌های تهران و مازندران همچنان برای عبور وسایل نقلیه سنگین اعم از کامیون، تریلر و کامیونت ممنوعیت دارند.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید