صدور کارت هدیه از طریق کیوسک بانک صادرات | اتاق خبر
کد خبر: 117281
تاریخ انتشار: 6 تیر 1394 - 13:17
اتاق نیوز: بانک صادرات ایران در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و کاهش هزینه ها، قابلیت صدور کارت هدیه به صورت آنی از طریق کیوسک بانک های خود را در طول شبانه روز عملیا...
اتاق نیوز: بانک صادرات ایران در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و کاهش هزینه ها، قابلیت صدور کارت هدیه به صورت آنی از طریق کیوسک بانک های خود را در طول شبانه روز عملیاتی ساخت.
این بانک به منظور افزایش دسترسی هموطنان به خدمات نوین، کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان، صدور کارت هدیه به صورت آنی را بر روی کیوسک های مستقر در شعبه میدان مادر به صورت ٢٤ ساعته به عنوان خدمت جدید عملیاتی کرد و در آینده نزدیک این قابلیت برروی کلیه کیوسک بانک ها عملیاتی خواهد شد. بر این اساس هموطنان گرامی می توانند با استفاده از این دستگاه کارت هدیه مد نظر خود را ( تا سقف ٢ میلیون ریال)به صورت آنی در طول شبانه روز دریافت کنند. از دیگر ویژگی های این خدمت امکان درج متن مورد نظر و انتخاب رنگ و طرح دلخواه توسط مشتری می باشد. گفتنی است این بانک به منظور افزایش رضایت مندی مشتریان و پاسخگویی به نیاز فعالان اقتصادی و بازرگانان سامانه جدید اینترنت بانک ویژه حساب های حقوقی و مشترک (BIB-Business Internet Banking) را عملیاتی نموده که طی آن مشتریانی که دارای حساب حقوقی و یا مشترک اند( مانند شرکت ها، سازمانها و...) می توانند از خدمات بانکی متنوع بر بستر اینترنت بهره مند گردند. تراکنش های مالی این سامانه مبتنی بر چند امضاء بوده و امضاء داران می توانند با توجه به شرایط برداشتی که در شعبه تعریف می شود امکان انجام تراکنش مالی در سامانه BIBرا پیدا کنند. شایان ذکر است بانک صادرات ایران در جهت ترویج خدمات نوین بانکی و پاسخگویی به نیاز هموطنان نسبت به ایجاد زیرساخت های الکترونیکی گسترده اقدام نموده است که افتتاح ٥٤ میلیون حساب الکترونیکی، صدور ٤٥ میلیون کارت الکترونیکی وانجام روزانه ٢٢ میلیون تراکنش موفق بانکی موید قابلیت و توانمندی این بانک در حوزه خدمات نوین می باشد.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید