استاندار تهران٬ مسئول رسیدگی به حواشی تشییع شهدای غواص | اتاق خبر
کد خبر: 117401
تاریخ انتشار: 6 تیر 1394 - 22:31
اتاق نیوز - سخنگوی وزارت کشور از پیگیری حواشی تشییع شهدای عملیات کربلای 4 توسط استانداری تهران خبر داد....
اتاق نیوز - سخنگوی وزارت کشور از پیگیری حواشی تشییع شهدای عملیات کربلای 4 توسط استانداری تهران خبر داد.
حسینعلی امیری، در مورد آخرین وضعیت رسیدگی به حواشی تشییع شهدا و توهین به مسئولان نظام عنوان کرد: پیگیری این حادثه به اقای هاشمی استاندار تهران محول شده است و استانداری در حال بررسی موضوع است. سخنگوی وزارت کشور با اشاره به حادثه حرم امام در سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی یادآور شد: پیگیری این اتفاق با سپاه بود٬ که گویا 11 نفر توسط نیروهای سپاه شناسایی و با تعهد آزاد شدند. امیری در پاسخ به این سوال که تاکنون چه میزان از مدیران این وزارتخانه برای حضور در انتخابات استعفا داده‌اند، گفت: هنوز در این خصوص جمع‌بندی‌های لازم را انجام ندادیم.

وی در خصوص اعلام موجودیت جبهه یکتا عنوان کرد: همانطور که در روزهای اولیه اعلام موجودیت این تشکل سیاسی گفتم٬ احزاب برای فعالیت سیاسی باید از کمیسیون ماده 10 احزاب مجوزهای قانونی را دریافت کنند. درحالیکه علیرغم همه این مسائل که قبلا هم گفته بودم٬ تا امروز نه درخواستی برای جبهه «یکتا» آمده٬ نه مجوزی برای این تشکل سیاسی صادر شده است.

سخنگوی وزارت کشور افزود: با توجه به عدم صدور مجوز٬ هر فعالیتی که این تشکل با این نام انجام دهد، خلاف قانون خواهد بود. منبع: ایلنا
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید