برندگان" اسپورتیج" بانک تجارت مشخص شد | اتاق خبر
کد خبر: 118039
تاریخ انتشار: 8 تیر 1394 - 16:34
اتاق نیوز: دومین دوره از قرعه کشی جشنواره «من، تو، ما» بانک تجارت برگزار شد و محمد گرمابی ، ندا گل بداغیان و محمدرضا شیاسی ارانی کمک هزینه۱۵۰ میلیونی خرید خودروی اسپو...
اتاق نیوز: دومین دوره از قرعه کشی جشنواره «من، تو، ما» بانک تجارت برگزار شد و محمد گرمابی ، ندا گل بداغیان و محمدرضا شیاسی ارانی کمک هزینه۱۵۰ میلیونی خرید خودروی اسپورتیج را از آن خود کردند.
در این قرعه کشی که صبح روز دوشنبه هشتم تیر ماه برگزارشد،محمد گرمابی از شعبه 4015 استان خراسان رضوی، ندا گل بداغیان از شعبه 6020 استان اصفهان و محمدرضا شیاسی ارانی از شعبه 207 منطقه جنوب شرق تهران برنده کمک هزینه150 میلیونی خرید خودروی اسپورتیج شدند. بانک تجارت به منظور برخورداری تعداد بیشتری از هموطنان از جوایز نفیس جشنواره " من ، تو، ما" که به صورت ماهانه برگزار می شود، امکان شرکت در این جشنواره را به صورت خانوادگی فراهم آورده و علاوه بر معرفی سه برنده اصلی کمک هزینه خریدخودرو اسپورتیج ، مبلغ یکصد میلیون ریال حواله خرید فرش دستباف به هر یک از اعضای خانواده این برندگان که حساب جاری کارت افتتاح کرده باشند، اختصاص داده است. لذا هموطنان می‌توانند با افتتاح سپرده به صورت خانوادگی شانس برخورداری خود از این جوایز را افزایش دهند. هموطنان گرامی جهت اطلاع از شرایط شرکت در این جشنواره می توانند به پایگاه اینترنتی این بانک به نشانی www.tejaratbank.ir مراجعه و یا با مرکز ارتباط مشتریان بانک تجارت به شماره 1554 تماس بگیرند.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید