مشتریان ماندگارترین سرمایه بانک ملی هستند | اتاق خبر
کد خبر: 118164
تاریخ انتشار: 9 تیر 1394 - 10:49
اتاق نیوز: مدیر عامل بانک ملی ایران، مشتریان را پایدارترین و ماندگارترین سرمایه این بانک عنوان کرد و خواستار همکاری و همراهی آنها برای حرکت فعال‌تر بانک ملی ایران د
اتاق نیوز: مدیر عامل بانک ملی ایران، مشتریان را پایدارترین و ماندگارترین سرمایه این بانک عنوان کرد و خواستار همکاری و همراهی آنها برای حرکت فعال‌تر بانک ملی ایران در اقتصاد کشور شد.
دکتر عبدالناصر همتی در جمع 500 نفر از مشتریان کلان این بانک با تقدیر از حمایت‌های اثرگذار مشتریان در طول سال 1393 ابراز داشت: سال 93 با حمایت مشتریان و تلاش کارکنان این بانک، سال خوبی برای بانک ملی ایران بود و مطمئناً با ادامه حمایت مشتریان جریان فعالیت بانک ملی ایران بهتر از پیش شده و می‌تواند کارهای عظیمی را انجام دهد. وی با عنوان اینکه بانک ملی ایران در سال 1393 مجدداً روی ریل اصلی فعالیت خود قرار گرفت، به تبیین دستاوردهای این بانک در سال گذشته پرداخت و گفت: خوشبختانه در سال 1393 موفق شدیم با وضعیت خیلی خوبی حساب‌های بانک را جمع‌بندی کنیم. همتی افزود: در سال 1393 سهم بانک ملی ایران با رشد 25 درصدی منابع در بازار افزایش یافت. همچنین این بانک حدود 35 هزار میلیارد تومان تسهیلات به بخش‌های مختلف اقتصادی پرداخت کرد. به گفته وی مهمترین موفقیت بانک ملی ایران در سال گذشته وصول مطالبات معوق بود که مشتریان در این زمینه به این بانک کمک زیادی کردند. مدیر عامل بانک ملی ایران اظهار داشت: این بانک در سال 1393، 48 هزار میلیارد ریال مطالبات معوق خود را به صورت نقدی وصول کرد و نسبت مطالبات معوق این بانک به تسهیلات (NPL) به زیر 10 درصد رسید در حالی که میانگین این نسبت در سیستم بانکی بسیار بالاتر است. وی با ابراز امیدواری نسبت به موفقیت مذاکرات هسته‌ای و تاثیر آن در فعالیت بین‌ المللی بانک ملی ایران گفت: در صورت موفقیت مذاکرات شاهد رشد فعالیت های ارزی و بین‌المللی بانک ملی ایران خواهیم بود. گفتنی است این مراسم با حضور اعضای هیأت مدیره، معاونان و مسئولان ارشد بانک ملی ایران و 500 نفر از مشتریان کلان در باشگاه آجودانیه این بانک برگزار شد.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید