دستگیری فروشنده اسلحه در خیابان کریمخان | اتاق خبر
کد خبر: 119002
تاریخ انتشار: 13 تیر 1394 - 09:35
اتاق نیوز - رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پایتخت از دستگیری یک فروشنده اسلحه در منطقه مرکزی تهران و کشف ۱۰۰ سلاح گرم و سرد از مخفیگاه وی خبر داد....
اتاق نیوز - رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پایتخت از دستگیری یک فروشنده اسلحه در منطقه مرکزی تهران و کشف ۱۰۰ سلاح گرم و سرد از مخفیگاه وی خبر داد.
سرهنگ علیرضا لطفی با اشاره به دستگیری یک فروشنده سلاح گرم و سرد در مرکز پایتخت در خصوص چگونگی دستگیری وی اظهار داشت: در پی اخبار و گزارشات به دست آمده از منابع اطلاعاتی در خصوص خرید و فروش سلاح گرم و سرد توسط فردی به نام «داریوش» در محدوده کریمخان، موضوع به سرعت در دستور بررسی قرار گرفت. رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پایتخت ادامه داد: پس از سنجش صحت اولیه اطلاعات واصله، ماموران پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، اقدام به شناسایی پاتوق فرد مذکور در خیابان کریمخان زند کردند و متوجه شدند این فرد به صورت حرفه ای اقدام به خرید و فروش سلاح و اسلحه می کند. وی افزود: پس از به دست آمدن این اطلاعات و پس از اخذ دستور قضایی، ماموران این پایگاه به نشانی مذکور اعزام شدند و در عملیاتی غافلگیرانه، این متهم را دستگیر کردند. لطفی گفت: به دنبال دستگیری این متهم، ماموران پلیس موفق شدند از مخفیگاه وی تعداد یک قبضه کلت کمری و ۹۹ فبضه انواع سلاح سرد را از محل اختفای وی کشف و ضبط کنند.  
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید