سرمایه بیمه کوثر افزایش یافت | اتاق خبر
کد خبر: 119692
تاریخ انتشار: 15 تیر 1394 - 13:01
اتاق نیوز: شرکت بیمۀ‌کوثر با افزایش توانگری مالی می‌تواند در راستای نفوذ در بازار، جذب قراردادها، افزایش مشتری و در نهایت جذب پرتفوی بیشتر گام بردارد. با افزایش سرم...
اتاق نیوز: شرکت بیمۀ‌کوثر با افزایش توانگری مالی می‌تواند در راستای نفوذ در بازار، جذب قراردادها، افزایش مشتری و در نهایت جذب پرتفوی بیشتر گام بردارد. با افزایش سرمایه، شرکت در لیست رده‌بندی توانگری مالی جهش خوبی خواهد داشت و این امر به مانند افزایش پرتفوی و درآمد، موجبات برتری شرکت در صنعت بیمه را میسر می‌سازد.
محمدرضا مجدرضایی افزایش سرمایه را عامل مؤثر در رشد سودآوری سهام شرکت و به سود سهامداران دانست و گفت: اثرات این افزایش سرمایه را در کوتاه‌مدت در رشد سود و قیمت سهام خواهیم دید. وی خاطرنشان‌کرد: باتوجه‌به الزامات دولت برای شرکت‌های بیمه و مجوز شرکت بیمۀ‌مرکزی، سرمایۀ شرکت تا پایان سال94 باید به 250میلیارد تومان برسد. معاون مالی و اقتصادی شرکت با اشاره به اینکه افزایش سرمایه از 40 به 250میلیارد تومان در مجمع سال93بیمۀ‌کوثر تصویب شده است، خاطرنشان‌کرد: اکنون در مرحلۀ اول سرمایۀ شرکت از 40 به 140میلیارد تومان افزایش یافته است و در سال94 این سرمایه از 140 به 250میلیارد تومان خواهد رسید.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید