خواستگار قلابی در واتس‌آپ، یک خانم 30 ساله بود | اتاق خبر
کد خبر: 119700
تاریخ انتشار: 15 تیر 1394 - 13:03
اتاق نیوز - رئیس پلیس فتا استان فارس در این زمینه گفت: خانم جوانی با ارائه مرجوعه قضائی به این پلیس مدعی شد از طریق شبکه اجتماعی "واتس آپ" با مردی در یکی از استان های کشو...
اتاق نیوز - رئیس پلیس فتا استان فارس در این زمینه گفت: خانم جوانی با ارائه مرجوعه قضائی به این پلیس مدعی شد از طریق شبکه اجتماعی "واتس آپ" با مردی در یکی از استان های کشور آشنا شده که پس از مدتی به وی وعده ازدواج می دهد.
سرهنگ "سید موسی حسینی" تصریح کرد: شاکیه در ادامه اظهارات خود بیان کرد با گذشت زمان این ارتباط ها نزدیک تر شده و به یکی از شبکه اجتماعی کشیده می شود . وی ادامه داد: این قضیه تا آنجا پیش می رود که متهم از خانم جوان می خواهد هدایایی که در این دوران برای یکدیگر خرید کرده اند از طریق پایانه مسافربری برای همدیگر ارسال نمایند. سرهنگ "حسینی" گفت: شاکیه نیز اقدام به ارسال این هدایا با ارزشی بالغ بر 30 میلیون ریال می کند اما متهم از ارسال هدایا خودداری کرده و با دریافت کالا ارتباط خود را با شاکی قطع می نماید. رئیس پلیس فتا فارس گفت: با تشکیل پرونده کارشناسان پلیس فتا اقدامات خود را جهت شناسایی متهم آغاز کرده و در نهایت موفق به شناسایی متهم و دستگیری وی شدند. سرهنگ "حسینی" افزود: متهم خانمی 30 ساله بوده که با مهندسی اجتماعی و ترفند های مختلف و نزدیک شدن به شاکیه دست به این عمل مجرمانه زده است. سرهنگ حسینی به شهروندان هشدار داد: به درخواست کاربرانی که نمی‌شناسند ، پاسخ نداده و تحت هیچ عنوان اطلاعات شخصی و مالی خود را در این شبکه ها به اشتراک نگذارند.  
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید