مشاور فرماندار تهران: طرح نمادین ساعت تهران برای کاهش مصرف برق اجرایی می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 121085
تاریخ انتشار: 21 تیر 1394 - 22:00
اتاق نیوز - مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران گفت: طرح نمادین ساعت تهران روز دوشنبه ۲۲ تیرماه جاری با هدف توسعه فرهنگ مدیریت مصرف برق در سطح ادارات پایتخت به اجرا در م
اتاق نیوز - مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران گفت: طرح نمادین ساعت تهران روز دوشنبه ۲۲ تیرماه جاری با هدف توسعه فرهنگ مدیریت مصرف برق در سطح ادارات پایتخت به اجرا در می‌آید.

ایمان قربانی گفت: طرح ساعت تهران از ساعت ۱۲ الی ۱۵ به مدت ۳ ساعت اجرا می شود تا رفتار صحیح در ساعات اوج مصرف را به دستگاههای اجرایی پایتخت یادآور شود.

وی گفت: این طرح با هدف اثبات فرصت های متعدد مصرف بهینه برق اوج بارونشان دادن تاثیر اقدام های بسیار ساده در کاهش مصرف برق در بخش ادارات و تاثیر به سازی آن در تامین برق مطمئن و پایدار با منابع محدود به اجرا در خواهد آمد.

قربانی تصریح کرد: حدود ۲۳۰۰ ساختمان اداری با قدرت مصرفی هزار مگاوات برای کاهش ۲۰ درصدی در مصرف برق با طرح همکاری خواهند کرد.

مشاور فرماندار تهران رمز موفقیت این طرح را حمایت همه جانبه مسئولین از آن ذکر کرد و افزود: امید است با اجرای این طرح نمادین پتانسیل های موجود برای استفاده بهینه از نعمت برق هر چه بیشتر مورد توجه شهروندان قرار گیرد.

قربانی خاطرنشان ساخت: با اجرای این طرح کاهش مصرف قریب به ۷ هزار میلیارد ریال ارزش اقتصادی حاصل خواهد شد. فرمانداری پایتخت به عنوان پیشروی اجرای طرح ساعت تهران اقدامات خود را در این زمینه آغاز کرده است.

منبع: مهر

کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید