واکنش کارتر در خصوص مذاکرات هسته‌ای 1+5 با ایران | اتاق خبر
کد خبر: 121905
تاریخ انتشار: 22 تیر 1394 - 22:27
اتاق نیوز - رییس‌جمهور پیشین آمریکا درباره مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه 1+5 گفت:‌ من معتقدم که ما کار درست را انجام می‌دهیم....
اتاق نیوز - رییس‌جمهور پیشین آمریکا درباره مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه 1+5 گفت:‌ من معتقدم که ما کار درست را انجام می‌دهیم.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از ایسنا، جیمی کارتر، رییس‌جمهور پیشین آمریکا در سال‌های 1977 تا 1981 در گفت‌وگو با نشریه آتلانتیک در پاسخ به سوالی درباره مذاکرات هسته‌ای میان ایران و گروه 1+5 که هم اکنون در وین در جریان است گفت: من فکر می‌کنم که ما کار درستی انجام می‌دهیم. من اخبار رایزنی‌ها را دنبال می‌کنم و امیدوارم که جان کری، وزیر امور خارجه و دیگران این مذاکرات را با موفقیت به پایان برسانند. رییس‌جمهور پیشین آمریکا ادامه داد: همان طور که می‌دانید روس‌ها و چینی‌ها به علاوه متحدان اروپایی‌مان در کنار ما در حال کار هستند. من کاملا به جان کری که از نظر من بهترین وزیر امور خارجه‌ای است که آمریکا تاکنون داشته، اعتماد دارم. کارتر هم‌چنین گفت: من اطمینان دارم که اگر توافقی حاصل شود کاملا قابل اجراست و برای آمریکا، ایران و دیگر کشورهای جهان خوب خواهد بود.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید