زن قاتل در یاسوج دستگیر شد | اتاق خبر
کد خبر: 122056
تاریخ انتشار: 23 تیر 1394 - 12:15
اتاق نیوز - فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: زنی که با همدستی یک پسر جوان شوهر خود را به قتل رسانده بود و هر دوی آنها نیز برای فرار از قانون صحنه سازی کرده بودن
اتاق نیوز - فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: زنی که با همدستی یک پسر جوان شوهر خود را به قتل رسانده بود و هر دوی آنها نیز برای فرار از قانون صحنه سازی کرده بودند با هوشیاری ماموران پلیس آگاهی استان در یاسوج شناسایی و دستگیر شدند.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس کهگیلویه و بویراحمد، سردار غلامعباس غلامزاده افزود: 12 تیر امسال در تماس تلفنی با پلیس آگاهی این استان مبنی بر آتش سوزی یک دستگاه خودروی مینی پاترول و فوت راننده آن در جاده ای فرعی در 25 کیلومتری یاسوج ماموران به همراه قاضی کشیک، پزشکی قانونی و آتش نشانی در محل حادثه حاضر شدند. وی بیان کرد: مشاهده شد که جسدی سوخته در پارکاب خودروی مینی پاترول که از تمام نواحی طعمه حریق شده بود افتاده است. غلامزاده اظهار کرد: ماموران در بررسی های اولیه و در فاصله دو تا سه متری خودرو چند لکه خون و چند عدد چوب کبریت پیدا کردند. وی با اشاره به شدت سوختگی سر و صورت جان باخته و قابل شناسایی نبودن آن، عنوان کرد: در تحقیقات کارآگاهان هویت این فرد که مردی 40 ساله و ساکن یاسوج بود مشخص شد. غلامزاده ابراز داشت: کارآگاهان با چنین فرضیه ای که در این حادثه توطئه ای در کار بوده با نمونه برداری از لکه های خون یافت شده در اطراف خودرو تحقیقات خود را برای کشف واقعیت آغاز کردند. فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد افزود: در تحقیق از بستگان و آشنایان فرد متوفی و بکارگیری شگردهای پلیسی معلوم شد که یک دستگاه خودروی سواری پراید اقدام به تعقیب خودروی مینی پاترول فرد متوفی کرده است. غلامزاده گفت: با متمرکز شدن تحقیقات کارآگاهان بر روی خودروی پراید و شناسایی راننده آن راز یک جنایت خانوادگی فاش شد. وی بیان کرد: دو مظنون این جنایت که همسر 34 ساله فرد متوفی و برادرزاده 22 ساله متوفی بودند به عنوان متهمان اصلی شناسایی و دستگیر شدند. غلامزاده اظهار کرد: هر دو متهم دستگیر شده در پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد و در حضور بازپرس ویژه پرونده به قتل این فرد همراه با نقشه از قبل طراحی شده اقرار کردند.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید