آخرین وضعیت جاده‌های کشور | اتاق خبر
کد خبر: 123956
تاریخ انتشار: 30 تیر 1394 - 12:46
اتاق نیوز - طبق آخرین گزارش‌های ارائه شده از سوی وزارت راه و شهرسازی، دوربین‌های تردد‌شمار افزایش هشت درصدی تردد نسبت به روز گذشته را نشان می‌دهد....
اتاق نیوز - طبق آخرین گزارش‌های ارائه شده از سوی وزارت راه و شهرسازی، دوربین‌های تردد‌شمار افزایش هشت درصدی تردد نسبت به روز گذشته را نشان می‌دهد.
براساس آخرین اطلاعات دریافتی از حدود 1500 تردد‌شمار فعال در کشور آمارها حاکی از آن است که همچنان آزاد‌راه کرج به تهران به عنوان پرتردد‌ترین مسیر مواصلاتی فعال بوده و در طول یک شبانه‌روز گذشته فاصله بین ساعات 18 الی 19 پرتردد‌ترین و ساعت چهار الی پنج صبح کم‌تردد‌ترین زمان شبانه‌روز از نظر ترافیک جاده‌ای بوده است. همچنین سهم وسائل نقلیه سنگین در تردد‌های شبانه‌روز گذشته 11 درصد اعلام شده است. برمبنای این گزارش، آزاد‌راه کرج به تهران واقع در استان البرز با ثبت 142 هزار و 820 تردد پرترافیک‌ترین جاده کشور بوده و پس از آن نیز مسیر‌های قزوین به کرج، تهران به کرج، کرج به قزوین و ساوه به سمت تهران پرترافیک‌ترین مسیر‌های کشور بودند. گزارش‌های اخیر وزارت راه و شهرسازی حاکی از آن است که دو محور اصلی هراز و چالوس واقع در استان مازندران که در شبانه‌روز گذشته در چند نقطه مختلف به دلیل مشکلات جوی مسدود شده بودند، بازگشایی شده و در حال حاضر بدون هیچ محدودیتی به کار خود ادامه می‌دهند. تنها محور کندوان واقع در استان‌های مازندران و البرز که از چندی قبل به دلیل ریزش کوه مسدود شده همچنان برای عبور کلیه وسائل نقلیه ممنوعیت دارد. همچنین براساس این گزارش، با عبور از روزهای پرترافیک تعطیلات عید فطر عملیات کارگاه جاده‌ای در چند محور اصلی کشور ادامه خواهد داشت که در این بین باند جنوبی و شمالی آزاد‌راه تهران – کرج – قزوین و آزاد‌راه تهران – ساوه و تهران – قم شامل این فهرست می‌شود.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید