ابهام در علت آتش‌سوزی شبانه دانشگاه مازندران + تصاویر | اتاق خبر
کد خبر: 124524
تاریخ انتشار: 1 مرداد 1394 - 11:06
اتاق نیوز - اداره پشتیبانی دانشگاه مازندران در یک آتش‌سوزی به تلی از خاک تبدیل شد و تقریبا چیزی از این مجموعه باقی نمانده است....
اتاق نیوز - اداره پشتیبانی دانشگاه مازندران در یک آتش‌سوزی به تلی از خاک تبدیل شد و تقریبا چیزی از این مجموعه باقی نمانده است.
در تاریخ 30 ام تیرماه دانشگاه مازندران برای دومین بار در سال‌جاری دچار حریق شد. اگرچه آتش‌سوزی بار نخست بسیار کم و در حد آتش‌ گرفتن سحطی گزارش شد، اما این بار تصاویر نشان می‌دهد که اداره پشتیبانی دانشگاه مازندران به تلی از خاک تبدیل شده است. مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی بابلسر در گفت‌وگو با ایسنا با تایید آتش‌سوزی در دانشگاه مازندران اظهار کرد: اداره پشتیبانی دانشگاه مازندران ساعت 2 و 57 دقیقه صبح 30 تیرماه دچار حریق شد. سیدحسن متولی یادآور شد: در این حریق اداره پشتیبانی به صورت کامل در آتش‌ سوخت. وی با اشاره به اینکه علت آتش‌سوزی به نظر کارشناس آتش‌نشانی مبهم است، افزود: دو نفر از کارشناسان دادگستری در حال بررسی علت حریق هستند. متولی تصریح کرد: این ساختمان هم‌کف بوده و تمامی اجناس آن دچار حریق شده است. این مسئول عنوان کرد: شواهد و قرائن بر مبهم بودن و احتمال مشکوک بودن این آتش‌سوزی دلالت دارد. تصاویر ارسالی از حاضرین در محل آتش‌سوزی است.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید