کارانه 3ماه اول امسال کارکنان وزارت بهداشت پرداخت شد | اتاق خبر
کد خبر: 130255
تاریخ انتشار: 25 مرداد 1394 - 10:16
اتاق نیوز - قائم مقام وزیر بهداشت گفت: طبق تجارب بین‌المللی با افزایش سطح خدمت‌رسانی به مردم انتظارات و مطالبات آنها هم به سطح بالاتری منتقل می‌شود و مدیران و بدنه ک...
اتاق نیوز - قائم مقام وزیر بهداشت گفت: طبق تجارب بین‌المللی با افزایش سطح خدمت‌رسانی به مردم انتظارات و مطالبات آنها هم به سطح بالاتری منتقل می‌شود و مدیران و بدنه کارشناسی وزارتخانه و ارائه‌کنندگان خدمت باید آمادگی لازم برای پاسخگویی این مطالبات را کسب کنند.
دکتر ایرج حریرچی عصر روز گذشته از مراکز درمانی ساوه بازدید کرد و در خصوص بازدیدهای سرزده خود از بیمارستان‌های ساوه گفت: در بیمارستان مدرس که بیمارستان اصلی شهر است، نسبت به بازدید 14 ماه پیش شاهد تحولات جدی بودم. افتتاح بخش اورژانس، آغاز به کار بخش روانپزشکی، اصلاح قابل توجه هتلینگ بیمارستان و اقدامات اصلاحی در مورد درمانگاه و آزمایشگاه از موارد قابل توجه بود. وی ادامه داد: همچنین حضور 24 ساعته متخصصین طب اورژانس، جراحی، ارتوپدی، بیهوشی، داخلی و ICU از موارد قابل توجه در حوزه ارتقاء خدمت‌رسانی به مردم محترم شهرستان ساوه است که در نتیجه تلاش مسئولان دانشگاه و با اجرای برنامه تحول نظام سلامت اجرا شده است. حریرچی افزود: خوشبختانه کارانه سه ماه اول سال کارکنان پرداخت شده و کارانه این سه ماهه پزشکان هم در یکی دو روز آینده پرداخت خواهد شد. کارانه شش ماهه دوم سال 93 هم بر مبنای 1.7 برابر، پرداخت شده و امکان بازنگری برای پرداخت‌های این شش ماهه وجود دارد. وی از مسئولین دانشکده علوم پزشکی ساوه و مسئولین و کارکنان بیمارستان‌ها به جهت افزایش قابل توجه سطح خدمت‌رسانی به مردم قدردانی کرد. حریرچی در پایان ابراز امیدواری کرد که با تکمیل ساختمان جدید بیمارستان 17 شهریور چند ماه آینده و انتقال بیمارستان به محل جدید، شاهد افزایش ارائه خدمت به مردم در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان نیز باشیم.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید