عملکرد وزیر اقتصاد متناسب با استیضاح نیست | اتاق خبر
کد خبر: 131025
تاریخ انتشار: 27 مرداد 1394 - 14:38
اتاق نیوز - معاون پارلمانی اتاق اصناف ایران با تاکید براینکه با استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی مخالف هستیم، گفت: اتاق اصناف بزودی بیانیه ای در خصوص رد استیضاح علی...
اتاق نیوز - معاون پارلمانی اتاق اصناف ایران با تاکید براینکه با استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی مخالف هستیم، گفت: اتاق اصناف بزودی بیانیه ای در خصوص رد استیضاح علی طیب نیا تهیه و منتشر خواهد کرد چرا که عملکرد وزیر متناسب با استیضاح نیست.
منصور حسینی تصریح کرد: اگرچه استیضاح را در این شرایط درست نمی دانیم اما عملکرد سازمان امور مالیاتی در اخذ مالیات صحیح نیست. وی اظهار داشت: بارها اعلام کرده ایم که شیوه سازمان امور مالیاتی در دریافت مالیات ها درست نیست چرا که نمی توان با یک فرمول از همه واحدهای صنفی مالیات دریافت کرد. حسینی تصریح کرد: چندین بار از وزیر امور اقتصادی و دارایی درخواست نشستی در این خصوص کرده بودیم اما این نشست تا این لحظه برگزار نشده و نمی دانیم چرا باب تعامل را با اصناف در این قضیه باز نکردند. معاون پارلمانی اتاق اصناف اضافه کرد: ما معتقدیم مالیات باید پرداخت شود، بخصوص در شرایط فعلی کشور اما باید در این خصوص قاعده ای برای دریافت مالیات تعریف و بر مبنای آن عمل شود.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید