حمله به مواضع تکفیریها در صلاح‌الدین | اتاق خبر
کد خبر: 131723
تاریخ انتشار: 29 مرداد 1394 - 13:24
اتاق نیوز - هلاکت ۱۴ عنصر تکفیری داعش در شهر الرمادی و هدف قرار گرفتن مواضع و مراکز وابسته به داعش در استان صلاح الدین از آخرین اخبار امنیتی عراق به شمار می رود....
اتاق نیوز - هلاکت ۱۴ عنصر تکفیری داعش در شهر الرمادی و هدف قرار گرفتن مواضع و مراکز وابسته به داعش در استان صلاح الدین از آخرین اخبار امنیتی عراق به شمار می رود.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از شبکه سومریه نیوز، ارتش و نیروهای مردمی عراق همچنان به عملیات خود علیه گروه های تروریستی ـ تکفیری در شهر الرمادی واقع در استان الانبار ادامه می دهند. بر اساس این گزارش، در جریان عملیات مشترک ارتش و نیروهای مردمی در این شهر، ۱۴ عنصر تکفیری داعش به هلاکت رسیده و شماری دیگر به شدت مجروح شدند. در جریان این عملیات همچنین تعدادی از خودروهای متعلق به تروریست های تکفیری داعش شناسایی و منهدم شدند. از سوی دیگر، جنگنده های ارتش عراق مواضع و مراکز وابسته به تروریست های تکفیری داعش در استان صلاح الدین را هدف حملات هوایی گسترده قرار دادند. در جریان این حملات شماری از تکفیریها به هلاکت رسیده و تعدادی دیگر نیز به شدت مجروح شدند. در همین حال، منطقه «البوعیثه» واقع در شهر فلوجه نیز هدف حملات ارتش و نیروهای مردمی عراق قرار گرفت. شاهدان عینی اعلام کردند که در جریان این عملیات ۱۳ تروریست تکفیری داعش کشته و شماری دیگر نیز زخمی شدند.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید