Performancing Metrics

اعزام هیات های تجاری به نیویورک بدون مجوز قانونی | اتاق خبر
کد خبر: 139699
تاریخ انتشار: 21 شهریور 1394 - 14:53
سازمان توسعه تجارت در اطلاعیه ای اعزام هیات های تجاری به نیویورک از سوی مرکز مجعول تجارت جهانی ایران را تکذیب و آن را اقدامی فاقد وجاهت قانونی اعلام کرد....
سازمان توسعه تجارت در اطلاعیه ای اعزام هیات های تجاری به نیویورک از سوی مرکز مجعول تجارت جهانی ایران را تکذیب و آن را اقدامی فاقد وجاهت قانونی اعلام کرد.

به گزارش اتاق نیوز به نقل از ایرنا  سازمان توسعه تجارت ایران، در این اطلاعیه تاکید کرده است: مرکز تجارت جهانی ایران وجود خارجی ندارد و فاقد هرگونه جایگاه قانونی است و اقدام این مرکز در انتشار خبر و ارسال پیامک انبوه به صنعتگران، تجار و فعالان اقتصادی برای اعزام هیات تجاری به نیویورک فاقد اعتبار و مجوز قانونی است. براساس این گزارش، در روزهای اخیر پیامکی از طریق شماره تلفن 98605533 به گروه کثیری از افراد ارسال شده که مضمون آن اعزام هیات تجاری به نیویورک از سوی'مرکز تجارت جهانی ایران' است. برهمین اساس، سازمان توسعه تجارت ضمن هشدار در مورد غیرقانونی بودن مرکز تجارت جهانی ایران و سوء استفاده های احتمالی از شباهت اسمی این مرکز مجعول به سازمان توسعه تجارت(TPO)و سازمان تجارت جهانی (WTO)، از تمام تجار، صنعتگران و فعالان اقتصادی خواست که از ثبت نام در فراخوان اعزام هیات مذکور و سایر فعالیت هایی که از سوی مرکز تجارت جهانی ایران ساماندهی می شوند، خودداری کنند.

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید