همکاری های ایران و آلمان در حوزه دخانیات توسعه می یابد | اتاق خبر
کد خبر: 144417
تاریخ انتشار: 31 شهریور 1394 - 16:35
در دیدار مدیرعامل شرکت دخانیات ایران با مدیر منطقه ای کمپانی هائونی آلمان، توسعه همکاری های متقابل ایران و آلمان در حوزه دخانیات مورد بحث و بررسی قرار گرفت....
در دیدار مدیرعامل شرکت دخانیات ایران با مدیر منطقه ای کمپانی هائونی آلمان، توسعه همکاری های متقابل ایران و آلمان در حوزه دخانیات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی شرکت دخانیات، محمدحسین برخوردار مدیرعامل شرکت دخانیات ایران در این دیدار ضمن اعلام برنامه ریزی این شرکت برای همکاری با کمپانی های معتبر و خوشنام بین المللی در صنعت دخانیات جهان، گفت: این شرکت بر توسعه همکاری ها با طرف آلمانی بویژه در بخش انتقال دانش فنی تأکید دارد. در ادامه این دیدار کای هرمن کارسنتر مدیر منطقه ای هائونی آلمان با اشاره به علاقه مندی این کمپانی برای گسترش همکاری با شرکت دخانیات ایران ابراز امیدواری کرد: در شرایط جدید بتوانیم همکاری های فنی و تحقیقاتی گذشته خود را با جمهوری اسلامی ایران توسعه دهیم. براساس این گزارش، در این دیدار، دو مقام مسئول زمینه های همکاری را در تأمین قطعات و لوازم یدکی خطوط تولید، تعمیر و نگهداری، ارتقاء تکنولوژی ماشین آلات، انتقال دانش فنی و آموزش نیروهای متخصص مورد بحث و بررسی قرار دادند. شایان ذکر است، کمپانی هائونی آلمان به عنوان یکی از بزرگترین زیرمجموعه های کمپانی مشهور کوربر گروپ خدمات خود را در زمینه های مختلف تولید سیگار و فیلتر به تولیدکنندگان سیگار در جهان ارائه می کند.

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید