انتقام از خواهر شوهر در تلگرام! | اتاق خبر
کد خبر: 148314
تاریخ انتشار: 11 مهر 1394 - 13:35
رئیس پلیس فتای استان سمنان از دستگیری زنی که تصاویر و عکس‌های خصوصی خواهرشوهر خود را در شبکه اجتماعی تلگرام منتشرکرده بود خبرداد....
رئیس پلیس فتای استان سمنان از دستگیری زنی که تصاویر و عکس‌های خصوصی خواهرشوهر خود را در شبکه اجتماعی تلگرام منتشرکرده بود خبرداد.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از خبرآنلاین، سرهنگ سیدعلی میراحمدی گفت: با دریافت شکایت خانمی 25 ساله از شهروندان سمنانی مبنی بر انتشار تصاویر خصوصی اش در شبکه اجتماعی تلگرام، رسیدگی به این پرونده در دستور کار قرارگرفت و در ادامه تحقیقات مشخص شد فرد یا افرادی با انتشار تصاویر خصوصی شاکیه اختلافاتی بین وی و همسرش ایجاد کرده‌اند. میراحمدی با اشاره به اقدامات فنی صورت گرفته در این راستا و بهره گیری از شگردهای خاص پلیس در فضای سایبر تصریح کرد: سرانجام متهم این پرونده که همسر برادر شاکیه و 25 ساله است شناسایی و برای انجام تحقیقات به پلیس فتا احضار شد. وی افزود: متهمه در اظهاراتش دخالت های بی جای خواهرشوهر را عامل بروز اختلاف در روابطش با همسر خود اعلام کرده و گفت: همین موضوع، انگیزه وی در انتشار تصاویر شاکیه در شبکه اجتماعی تلگرام شده است.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید