جیمز باند می‌مانم | اتاق خبر
کد خبر: 148366
تاریخ انتشار: 11 مهر 1394 - 13:38
دنیل کریگ بازیگر نقش جیمز باند گفت قصد ندارد به زودی از این نقش کناره‌گیری کند و حتی اگر اجرای این نقش سخت تر شود هم او ادامه می دهد....
دنیل کریگ بازیگر نقش جیمز باند گفت قصد ندارد به زودی از این نقش کناره‌گیری کند و حتی اگر اجرای این نقش سخت تر شود هم او ادامه می دهد.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از خبرآنلاین، در حالی که بحث و شک و گمان زیادی درباره این که چه کسی جایگزین دنیل کریگ برای ایفای نقش جیمز باند شود وجود دارد، دنیل کریگ در گفتگویی با  «میل» گفت او هیچ علاقه‌ای به واگذار کردن این نقش ندارد و نمی‌خواهد از استون مارتین خود به این زودی‌ها بگذرد.
وی تاکید کرد که چقدر تمرینات بدنسازی انجام می‌دهد تا بتواند فرمی را که برای این نقش لازم است، حفظ کند. او گفت: تا حد مرگ کار می‌کنم. هر روز سخت‌تر می‌شود، اما مثل خود زندگی است. تا زمانی که از نظر فیزیکی قابلیتش را داشته باشم ادامه می‌دهم. وی افزود: برای یک فیلم دیگر قرارداد دارم اما نمی‌توانم پیش بینی کنم چه پیش می آید. «اسپکتر» چهارمین فیلم جیمز باند است که دنیل کریگ در نقش او ظاهر شده است. او در ۹ سال اخیر این نقش را در اختیار داشته و در سال ۲۰۰۶ با «کازنیو رویال» برای اولین بار در نقش مامور ۰۰۷ ظاهر شد. او گفت پس از بازی در «اسکای فال» به این فکر کرده که از این نقش کنار برود اما پس از این که آن فیلم رکوردشکن شد حضور او در نقش جیمز باند بعدی، ضروری شد. درباره جایگزین‌های دنیل کریگ حرف‌های زیادی زده می‌شود و به تازگی دمین لوییس بازیگر «هوملند» به عنوان بهترین گزینه مطرح شد.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید