آتش‌سوزی گسترده در مجتمع تجاری تجریش! | اتاق خبر
کد خبر: 149566
تاریخ انتشار: 14 مهر 1394 - 10:07
واحد مرکزی خبر به نقل ازسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران نوشت: آتش‌سوزی گسترده‌ای در مجتمع تجاری واقع در میدان تجریش اتفاق افتاده بود که آتش‌نشانان توانستند 45 نف...

واحد مرکزی خبر به نقل ازسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران نوشت: آتش‌سوزی گسترده‌ای در مجتمع تجاری واقع در میدان تجریش اتفاق افتاده بود که آتش‌نشانان توانستند 45 نفر از شهروندان را نجات دهند.

به گزارش اتاق نیوز به نقل از خبرآنلاین، جلال ملکی ، درباره آتش سوزی در مجتمع تجاری واقع در تجریش اظهار داشت : در ساعت 15:13 امروز آتش سوزی گسترده ای در مجتمع تجاری واقع در میدان تجریش به سامانه آتش نشانی شهر تهران اعلام و ماموران 4 ایستگاه به همراه نردبان، تشک نجات و خودروی تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در ضلع جنوبی ساختمان 8 طبقه مجتمع تجاری در طبقه اول آن انباری به وسعت 60 متر وجود داشت که مقدار زیادی کالا نگهداری می شد. با حضور آتش نشانان مشاهده شد تمامی کالاهای این انبار آتش گرفته و شعله های آتش در حال سرایت به مغازه های مجاور بود.تعداد زیادی از کسبه و شهروندان در طبقات این مجتمع تجاری محبوس شده بودند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: با توجه به شلوغی معابر آتش نشانان از طریق نردبان و راه پله عملیات را آغاز کردند و 45 نفر سالم از شعله های آتش نجات یافتند.

کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید